Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szamoljak a babak korat...

Hogy szamoljak a babak korat szuletes utan?

Figyelt kérdés

E most lehet hulye kerdesnek tunik, de...


24 hete szuletett a kisfiam, ami ugye 6 honap


Naptari napot nezve, meg 2 het van addig, hogy 6 honapos legyen.


2017. jún. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos, ha 2 hét múlva lesz 6 hónapos. nem olyan nehéz :D csak a 12. hétig szokták hetekben számolni.
2017. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy csak 12 hetig szamoljak hetekben.


Ez okozta a kavarodast.

Koszi.

2017. jún. 9. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazabol szerintem erre nincs irott szabaly....mondd ahogy erthetobb vagy logikusabb es kesz.
2017. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapba számoltam hetekbe aztán már hónapba. De találkoztam már olyannal aki a mennyi idős kérdésre azt válaszolta,hogy 68 hetes....
2017. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én olyan 8-10 hetes koráig mondtam hetekben, de nyilván hónapforduló a napján van... 1 hónap nem 4 hét.
2017. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az első hónapban logikus, hogy hetekben számolja az ember. Utána már fél és egész hónap.


Szóval szerintem mondhatod, hogy 5 és fél hónapos.


Amúgy nem igaz, hogy "24 hete szuletett a kisfiam, ami ugye 6 honap " mert nem 4 hét 1 hónap, csak a február. Hisz akkor a terhesség is 10 hónap lenne, mert ugye 40 hét...

2017. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!