Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával nyaralás?

Babával nyaralás?

Figyelt kérdés

Mikor mentetek először nyaralni és mennyi időre belföldön? Vagy mikor külföldön?

Fél éves a baba, hozzateszem, hogy rendesen nyűgös, sokszor és sírva ébred, az altatás sem egyszerű



2017. jún. 9. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nyolc hónapossal voltunk belföldön. Teljes ellátás, kinti-benti medence, játszószoba a gyereknek. Nagyon jó volt, élveztük mindannyian és pihenni is tudtunk a férjemmel.

Akkor volt már napirendünk amit nagyjából tudunk is tartani. Plusz nagy a család, van aki messze lakik, így hozzá volt szokva a lányunk az utazáshoz. Legyek ott én, a cici meg a hordozókendő, ennyi elég volt neki :-)

2017. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2015-ben 9 hónapossal faházban úgy, hogy nem volt ellátás. Szuper volt, a gyereket semmi nem zavarta, pedig 40 fok volt, szúnyogok dögivel stb. Most van egy 6 hetes is, úgyhogy ezt a nyarat kihagyjuk. Szerintem a pici bírná, csak kaja legyen és lehessen aludni, de én már kényelmesebb vagyok. Nincs kedvem a fél házat becsomagolni. Majd jövőre megyünk.
2017. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább hosszabb kirándulásnak nevezném, mert egy hosszú hétvége volt csak belföldön. Kisfiunk akkor volt négy és fél - öt hónapos.
2017. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos babával Spanyolországban voltunk két hetet, meleg volt, jó idő. Autóval mentünk, hosszú volt az út, de komolyan mondom, jobban viselte, mint mi.
2017. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7 hónapossal voltunk először nyaralni, egy hetet, belföldön, bababarát szállodában. De ő aludt este 9-től reggelig nyekk nélkül. A kisebbel csak 11 hónaposan mertünk először elindulni, ő többet volt fent éjjel, addigra állt be az alvása. Vele viszont külföldre mentünk 12 napra egyből.
2017. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan jött velünk a kisfiam Balatonra, apartmanba. Nagyon élveztük! Utána 5 hónaposan már mentünk vele Olaszországba is, mondjuk ő mindig simán utazott, és nagyon jól alszik idegen helyen is. 17 hónaposan már a repülőt is bevállaltuk :)
2017. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En 1-1,5 ev alatt nem vallalnam be pedig nagyon jo gyerek. 9 hos de elkepzelni nem tudom hogy elveznek vele egy nyaralast-valoszinu sehogy. Az utazas eleve kinszenvedes lenne.
2017. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt. Rossz alvó, sírós, de bevállaltuk és jól döntöttünk. 4 napra mentünk belföldön, ellátás nélkül. Nagyon jó volt, végigaludta az utat, nyugodt volt, ott lehetett babakocsiban tolni, itthon nem. Szeret utazni, de biztosan azért mert mi szeretünk és átveszi ezt a nyugalmat. Szerintem nyugodtan menjetek, kapcsolódjatok ki.
2017. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jafnrétti ***** válasza:
Tavaly, az akkor 6 hónapossal, belföldre, apartmanba, imádtuk, 4 napot voltunk, szuper nyaralás volt, egész nap jöttünk-mentünk, fürödni nem nagyon lehetett, pont kifogtuk a hűvösebb időt, de sok helyen voltunk így is. Jól elfáradt mindig estére, pedig amúgy őt is hosszan altatgatni kellett itthon, de a nyaralás alatt estére mindig kidőlt magától :)
2017. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 5 hetes volt, amikor elmentünk belföldre vele négy napra egy pici erdei panzióba. Lényegében sétáltunk egész nap. De igazából az csak egy helyváltoztatás volt. Másodjára négy hónaposan vittük el egy wellnesses hétvégére. Azt nagyon élveztük. A kicsi most volt négy hónapos, most mentünk vele meg naggyal (3 éves) nyaralni belföldre egy igazán családbarát hotelbe öt napra. Hát nagyon király volt. Jövőre ismétlünk.
2017. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!