Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég egy sima turmixgép?

Elég egy sima turmixgép?

Figyelt kérdés
ahoz hogy püréket csinálhassak a bébimnek elég egy turmixgép vagy vennem kéne pürésítő gépet? ki mit használ? tapasztalatokat várok :)

2017. jún. 9. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen gep eleg, ami kremes allagu puret is tud.
2017. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima botmixert használtam
2017. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen jó. nekünk a robotgéphez volt egy fűszeraprító, én abban pépesítem a babám dolgait, mert az kisebb, nem kell egy mini mennyiséghez egy nagy edényt összekoszolni :)
2017. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok mint az utolao valaszolo. A kis daraloba csinalom a babanak a pepeket, a nagy turmix reszben pedig kremleveseket szoktam pl..a daralo resz nekem kimondottan szukseges volt mer5 nincs mak daralom se, ez meg mondent elvisz: diot, zabot, makot, kekszet szoval mindent ledaral, a keksz daralas pl nem art bebi eteleknel ;)
2017. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! hasznosak voltak! :) 💋
2017. jún. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!