Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja ha lenyelt a...

Lehet baja ha lenyelt a csomagolást?

Figyelt kérdés
11honapos kisfiam játszott az alföldi mézessel. Addig harapdálta a csomagolást,hogy sikerült kiszakitania. Gyorsan elvettem töle és a szájábol is kivettem egy darabot. Utána még öklendezett. Lehet töle baja? Rossz anya vagyok?
2017. jún. 9. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, de nem értem miért kell egy pici gyereknek egy koszos zacskót rágcsálnia????
2017. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Fujj... azt osszefogdosta mindenki, tiszta retek bakker

Te meg konkretan a meg 0 immunrendszerrel rendelkezo gyerekeddel nyalatod a bakteriumtelepet

Hat, nem vagy az anyasag csucsa

2017. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Letöröltem mielött odaadtam neki
2017. jún. 9. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Domestossal torolted le?


Ne adj a kezebe veszelyes dolgokat. Ha a torkan akad, hogy szeded ki?

2017. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi az az alföldi mézes, de ha nylon csomagolása volt és azt lenyelte, akkor rátapadhat a bélfalra és gyulladást, bélelzáródást okozhat.
2017. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
Nyugi,nem vagy rossz anya ettől. Ha lenyelt egy picit akkor majd kikakilja, nem kell parázni. Egyetlen dolog amit nem tud kikakilni az a gombelem. Persze legközelebb jobban figyelj. ;)
2017. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A gomb elemet miért nem?

Bocsi az offért!!!

2017. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Mar hogy lenne nulla immunrendszere? Az enyem 9 honapos es mar harapott papucsba, jatszoteri hintaba, mindenbe..semmi baja nem lett. Maskor viszont ne adj neki zacskot mert a legnagyobb veszelyforras fulladas szempontbol! Lufit se! Ezt nem tudja kikohogni se ha megtapad a torkan megfullad.
2017. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gombelem lenyelese halalos!
2017. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért halálos a gombelem? Bocsi de nem értem, mikor anyukám kicsi volt lenyelt egyet(nem 100% hogy gombelem volt de azt hiszem az) szóval az biztos hogy elem volt és kikakilta, azóta 50 éves,szóval nem lett baja
2017. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!