Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kell megvenni a baba...

Miket kell megvenni a baba érkezése előtt?

Figyelt kérdés

Tervezünk babát, de fogalmam sincs mit mikor szokás megvenni.

Ti mit és mikor vásároltatok?


2017. jún. 10. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Utólag is megvehetsz bármit, csak talán nem praktikus egy szál ruha nélkül várni a gyereket.

Józan paraszti ésszel kikövetkeztethető, hogy mi kell egy gyereknek.

2017. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Google, "baba kelengye lista" millió választ fogsz szerintem találni
2017. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit jó korábban megvenni, azok a bútorok, mert pl ha a bolt szállítja ki, esetleg épp le kell gyártatni, akkor hat hét is lehet, mire megkapjátok. Addig pedig bepakolni sem tudtok. Kelengyelista van a neten, azt megtalálod. Érdemes azért a 30. hétre kész lenni, mert a szülés sem biztosan a 40. héten lesz, és a végén ki kell vasalni a ruhákat, szépen bepakolni, ami már megerőltető lehet a szülés előtt.
2017. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Latom ma csak en unatkozok.. Leírom neked..

Szóval ad a védőnő egy listát. Ahogy előttem is írták az a neve h baba kelengye lista. Azok kb rajta van, h neked meg a babának mi kell a kórházba meg az elso napokra, valamint nekem olyat is adott amin az is rajta van hogy mit szabad majd enni ha szoptatok.

Nekem a listán nem volt a kocsi, hordozó, kisagy, babákád. Szerintem kérdezd meg te is a vedonodet... És igen a neten is van sok minden, meg mindenfele lista de azért egyik se szentírás es mindegyiken van valami ami neked lehet épp nem fog kelleni pl mert az telre kellene vagy épp nyárra.

2017. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi h ha tervezitek még, akkor sztem kb vegyél egy doboz folsavat, azt szedegessed es max mely levegoket vegyél, hogy osszejojjon mihamarabb. Nekem semmi másom nem volt a tervezés idoszakaban. Ha összejön akkor meg a védőnő ahogy írtam.
2017. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hordozokendot, gimnasztikai labdat, ruhakat, pekenkat, kiskadat, torolkozot erdemes elore megvenni szerintem. Nekunk ezek jottek/jonnek jol, illetve neha a mellszivo, ha van autotok, akkor autos hordozo. Kisagyat, babakocsit hiaba vettuk meg, ezekre utolag nem koltenek.
2017. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelengyelistából találsz milliót. De ha arra gondolsz hogy pénzszűke miatt csak azt vennéd meg amit muszáj tudd hogy a 90%-a jó ha megvan szülés előtt, utána meg folyamatosan jöhet a többi.
2017. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!