Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fogja kapni az 5 honapos...

El fogja kapni az 5 honapos is a betegséget?

Figyelt kérdés
Az 5 éves fiam pont egy hete lett beteg. Hasmenés, magas láz. Ő már jol van. Erre az Apja is én is elkaptuk. A kicsi szopik. Bízom benne, hogy nem de mi nagyon rosszul vagyunk. Ha a kicsinek ezt át kell élni, hát az katasztrófa lenne. Volatok már ilyesmi helyzetben?

2017. jún. 10. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Voltunk. Mindenki elkapta, csak a 8 hónapos nem, pedig már alig volt tej, szóval nem az védte meg.
2017. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Mielőtt hozzányúlsz moss kezet domestossal.

Ne puszilgasd.

Ne engedd hogy a baba dolgait a tesó is fogdossa, így elkerülhető.

A lányom így 2* is megúszta

2017. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostam domestossal kezet! 😊 van fertőtlenítő , fujos. Mindenki hasznaálja. Minden kilincset le fertőtlenitettem. Hátha mmegussza.
2017. jún. 10. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Az enyem tapszeres, szules utan nagyon legyengultem, ez most nem tulzas, 8 honapig egyik betegsegbol a masikba estem. Volt tuszos mandulagyulladas, rengeteg hasmenes es torokgyulladas. Iszonyuan feltem, hogy elkapja, de egyiket sem kapta el! A ferjem es latogato rokonok is voltak neha betegek,toluk sem kapott el semmit. Ne aggodj. Baj akkor sincs ha elkapja, mar nem ujszulott. Azert a rota ellen beoltatnam...
2017. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

0%-ot kaptam mert egy 5 hónapos babát megvédenék egy hasmenéses vírustól?

Ja, és szerintetek nem baj ha elkapja.

Ne mondjatok már ilyet!!

5 hónapos magas lázzal és hasmenéssel napokig, az nem baj?

És ha kiszárad és kórházba kell vinni az sem baj?

Hát, kövezzetek meg, de én ilyenkor amit lehetett megtettem hogy ne kapja el a kicsi.

2017. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nálunk a bárányhimlőt nem kapta el a kicsi, pedig az is elég fertőző.
2017. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt! Nekem minden válás hasznos; ! Én zöld kezet adtam mindenkinek!
2017. jún. 10. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Tudom hogy nem te voltál! :)
2017. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!