Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a 6 hós babád? Mi...

Mit csinál a 6 hós babád? Mi az ami számodra furcsa.

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mindharom felallt a kisagyban ennyi idosen. Ultek, forogtak. Semmi furcsa nem volt.
2017. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Stabilan forog hasról-hátra, hátról-hasra. Hátrafelé- és körbe-körbe kúszik, de már kezd előre is lassacskán.

Kitámasztva megtud ülni egyedül is.


Igazából teljesen normális ütemben fejlődik, ahogy az a nagykönyben megvan írva, tehát semmi furcsát nem vettem észre.

2017. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 hosan mar magatol ult es kapaszkodva allt, nekem ez eleg fura volt h ilyen koran csinalta. De amugy nen volt semmi kulonos.
2017. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kimondta, hogy apa, anya, baba, mami, nem, adjá

forog, pörög, kúszik, mászik, próbál felállni

2017. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sok sikítás és üvöltés és a jár keze lába mindig mindenhol a "fura"
2017. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6 hósan kimondta ezeket a szavakat? Ez komoly????
2017. jún. 13. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy komoly. Sok itt a troll.
2017. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, kimondta a szavakat érthetően és tudja is, hogy ki az anya és ki az apja vagy a mama... ez nem trollkodás ezen nem tudom mi a furcsa, az öcsém is beszélt már 6-7 hónapos korában szavakat 1 évesen meg úgy beszélt mint a kisgyerekek szinte... és arra is én vagyok a tanú meg az anyánk apánk. szóval ennyi. semmi sincs kőbe vésve a babáknál láttam videót a neten ahol 1,5 éves baba ismeri a betűnek ehhez szólj akkor.
2017. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!