Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat eszik a babám?

Sokat eszik a babám?

Figyelt kérdés
Tápszeres, egy hónapos. 3740 gramm volt múlt héten. 3 óránként eszik 120 mlt. Tegnap evett pl 5-kor, 8-kor, 11-kor, ezután elaludt, itt 5 óra eltérés van, vacsizott 8-kor, utána 23.30-ig szunyált, éjszaka 2*60 mlt evett. Ez jó? Ill az jó, hogy egész éjszaka 40 percet voltam fel? Rá lehet szoktatni vhogy arra, hogy átaludja teljesen az éjszakát v magától leszokik róla?
2017. jún. 14. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes. 4 hetesen nem lehet szoktatni. Majd kialakul a saját ritmusa. Olvass szakkönyveket, ne a gyk-t! Azzal nem árthatsz a gyereknek, de az itt összeolvasott baromságokkal igen.
2017. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A neten sok baromság van. Az éjszakai evésről fokozatosan le lehet szoktatni, magától nem szokik le róla.
2017. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 De igen. Sőt, a bilizésre sem lehet rászoktatni.


Segítség: ha valami egyszerre történik, az nem jelenti azt, hogy egymásból következik.

2017. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is tápszeres. És Ő is hamar felment 100 ml fölé. Teljesen normális súlyban van. Kérte az adagját, gondolom okkal ennyit.


Az éjszakai alvásról meg annyit, hogy babától függ leginkább. Mi körülbelül 2 hónapos korától tudunk egész éjszaka aludni, lehet nálatok is lesz egy ilyen átállás. Nálunk egyik napról a másikra történt. Ha igazak az írások, akkor a tápszeres babák hamarabb alusszák át az éjszakát, mint az anyatejesek, mert ott az esti tejtermelődés kevesebb (bár zsírosabb) így gondolom hamarabb ürül a kis gyomruk. Amíg tudtam szoptatni, a fiam is kelt éjjel.

2017. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rá lehet szoktatni vhogy arra, hogy átaludja teljesen az éjszakát v magától leszokik róla?



ezen felnyerítettem :DDDD a 4 éves lányom nem alussza át az éjszakát ha fejen állunk, se :DDD

2017. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Rá lehet szoktatni valahogy arra hogy magától átaludja teljesen éjszakát,vagy magától leszokik róla"??

:D

Anyám...4 hetesen?? Hogyne,és egyből járni,és beszélni is kezd,németül,angolul,és olaszul!

Vicces,hogy itt már mindenki szülhet úgy,hogy gőzük sincs semmiről,még egy ilyen minimális dolgokról sem!

A tudatlanság,és az ostobaság,úgy látszik határtalan!

Ja és fennt,és nem pedig "fel"!:D

2017. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!