Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónap körüli babának mit...

8 hónap körüli babának mit visztek a strandra enni?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a kötekedők, nem az a kérdés,hogy ki nem vinné a 8 hónapos babát a strandra.

2017. jún. 15. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Reszelt alma, üveges gyümölcs (azt nem kell melegíteni).

az enyém 8 hónaposan már ette a joghurtot, szóval hűtőtáskában azt is simán vinnék. és persze nálunk ott volt még a cici, ha semmi más nem jó :)

2017. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azt amit eszik. Hűtőtáskában, evés előtt 10 perccel kivéve meg is melegszik.
2017. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Üveges gyümölcsöt én is.

Ha főzelék is beleesne, hűtőtáskában simán eláll, kint pedig megmelegszik magának.

2017. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoptattam plusz uveges bebietel.
2017. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Üveges bébiételt vittünk, meg kukit, akkor már tápszeres volt. Szóval azt is és ha már eszik tejterméket, én vittem házi túrókrémet. Persze hűtőtáskában.

Bármelyik kajáldában szívesen megmelegítették a vizet is, az üveges kaját is ha kértem.

2017. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölesgolyót, minden mennyiségben.
2017. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik, amikor nem a strandon van?
2017. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cickokat :D (8 honaposan meg alig evett), egyebkent puhara parolt almat, banant.
2017. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!