Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak. Babauszas elsö...

Anyukak. Babauszas elsö tapasztalat?

Figyelt kérdés
16 hetesen megyunk elöször holnap. Kivancsi vagyok milydn lesz, hogy fog tetsznei. Ha epp akkor van az uszas mikor pici aludni szokott nem gond?
2017. jún. 15. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szerette, kb ennyi idős volt. Annyi, hogy első 1-2 alkalommal nem valószínű, hogy végig bírni fogja, elfáradhat a vége előtt egy 10-15 perccel. Mi akkor abbahagytuk, nem kínzás volt a cél ugyebár, de hamar megszokta, és utána már ment végig a 40 perc.
2017. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt gojdoltam enis hogy nem fogjuk vegig birni.
2017. jún. 15. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezzel az oktató tisztában van, a miénk mondta is, mikor jeleztem, hogy a kislányom eléggé elfáradt, hogy persze, ez így szokott lenni, menjünk nyugodtan öltözni. Ők azért jó néhány pici babával találkoztak már, tudják, hogy megy a dolog :) De egyébként nagyon klassz dolog a babaúszás.
2017. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első baba, első uszas kicsit izgulok :)

Magamnak mef kicsinek viszek torolkozot, uszo pelus, belepo, mit kell meg vinnem ?!

2017. jún. 15. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Paraffinolaj nekünk kellett a fülgyulladás miatt.
2017. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az nem kellett. Szerintem törölközőn meg úszópeluson, neked fürdőruhán kívül nem igazán van szükség másra. Papucsot vigyél az uszodába. Amire érdemes felkészülni, hogy általában elég éhesek/szomjasak utána.
2017. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen koszonom. Ugy mondta az oktato csajazi h elotte is megkell etetnem.
2017. jún. 16. 00:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen nálad popsitörlő, popsikrém, sima pelus az úszón kívül. Törülköző neked és neki, fürdőruha, papucs, innivaló. Ha pont beleesik az úszás idejébe a megszokott alvás, akkor lehet, hogy nyűgös lesz.
2017. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!