Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki Dominikán 1.5-2...

Volt valaki Dominikán 1.5-2 evessel?

Figyelt kérdés
Vagy valami hasonlo tavolsagban levo helyen nyaralni? Bevallalnatok?
2017. jún. 16. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Őszintén szólva, én nem tartom jó ötletnek. 14-16 órás út, és még átszállás is. Amikor mi mentünk a repülő tömve volt. Igazából sétálni sem nagyon lehetett. Odafelé modernebb géppel utaztunk, lehetett filmet nézni, zenét hallgatni, de így is nagyon megviselt mindkettőnket. Visszafelé még a filmnézés lehetősége sem volt meg. Nem tudom a te gyermeked mennyire kötné le angol nyelvű mesefilm 10 órán át...

Nekem is másfél éves a fiam, de el nem tudnám képzelni, hogyan élnénk túl egy ilyen utazást. Ráadásul az időeltolódásról még nem is beszéltünk.

Jól gondoljátok át mielőtt egy ilyen drága utat befizettek. Ráadásul nekünk nem adott sokkal több élményt, mint pl. egy Kanári-szigetek.

2017. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az h tomve volt a repulo? Gondolom annyi ember volt ahany ules...
2017. jún. 16. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen annyian voltak ahány hely. Viszont mindenki kézipoggyásszal, kis táskával, konkrétan mozdulni nem lehetett. De Te biztos első osztályon fogsz utazni, ahol nem lesz ilyen probléma.

Bocs ha nem támogattam az elképzelésed...

2017. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, csak nem ertettem mi az a zsufolt repulogep. Gondolom ekkora utnal nyilvan van mindenkinel poggyasz. Igazabol az ottletre vonatkozott a kerdesem, hogy milyen ott lenni gyerekkel. Hogy viselik az idojarast, idoeltolodast, az itthonitol eltero eteleket. Vagy tudtok e valami hasonlo mas uticelt ajanlani ahol jol ereztetek magatokat kisgyerekkel.
2017. jún. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!