Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan foglalkoztok babátok...

Ti hogyan foglalkoztok babátokkal? Mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
Az enyém 2 hónapos. Hajnalban csak simán visszaaltatom. Délelőtt még nem vagyok annyira képben, ezért csak az ölembe veszem és olvasok neki. Rendszerint azt, amit én, mert máskor nem tudok haladni vele (benti munka, kert, állatok) és ő még nem érti, hogy mit olvasok, csak hallja a hangom és megnyugszik. Majd, ha már érti, akkor Négyszögletű Kerek Erdő, Ezeregyéjszaka meséi stb.. Délután táncolunk, ez annyiból áll, hogy én hallgatom a zenét, ő van az ölemben és rázom a fenekét. Ezt is nagyon szereti, egy idő után bepilled és elalszik. Lezárásképpen Paffot éneklek neki.. este fürdés után tornázok vele, általában Kovácsovics Fruzsi Hepperedeppe Heppendre című számára 3 percig utána beteszem még az Álomfabrikálót és alszik.. ti mit csináltok babátokkal? Ja, meg még néha bábozni szoktam neki, felhúzom a zenélő forgóját és a csörgőjét mellé rakom...
2017. jún. 18. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Zenét hallalgatunk,énekelek,gyúrom,tornaztaton,ölbe veszem és csak ugy beszélgetünk,sokat van a jatszoszonyegen,sokat sétálunk,járunk tornára.

4 hónapos de az elejétől fogva mindig beszélek vele.

2017. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hónapos. Még mindig 10-12 szopi van egy nap, ez a legfőbb közös program.

Beszélgetünk, mondókázok neki. A ciróka-marókás csikizőseket már nagyon élvezi.

Sokat hordozom, hogy haladjak is a dolgommal. Bevásárolunk, mosogatunk, teregetünk. Amíg főzök, addig a hordozóban ül, zenét hallgatunk, kornyikálok, bohóckodok neki. Délelőtt most kimegyünk az udvarra napozni (én) és hemperegni (ő). Délután nagy séta babakocsival. Apa és a tesók is szórakoztatják, dögönyözik. Arra azért figyelek, hogy ha épp jól elvan a szőnyegen, akkor ne piszkálják.

2017. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!