Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a másfél...

Miért nem alszik a másfél éves fiam? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Napirendje: Reggel 9-kor kel,(2 dl tejital+szendvics,v.bundáskenyér), 10:30-kor még egy kis gyümölcs, 12:30-kor ebédel, 13:00-15:00-ig alszik,utána uzsonnára pl.túró gyümivel,vagy tejszelet stb,vacsi 18:00-kor(ami aznap ebédre), fürdés 20:00-kor, még megeszik egy adag rizspépet. 21:00-kor alvás. Aztán hajnal 1-től reggel 5-ig ébren van. Ez megy 4 napja. Fogzásra kap homeós bogyót,kenem az ínyét géllel. Nem éhes. Meg van bolondulva. Játszana,nem sír,csak leordítja a hajamat,mert hisztizik. Mit csináljak vele? Már megőrülök!
2017. jún. 20. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ha nem sír, nem mennék be hozzá. Majd elunja magát, és elalszik. 1 éves kora körül a kisfiunk is próbálkozott ezzel, játszani akart éjjel. Mikor biztosak lettünk benne, hogy semmi baja, otthagytuk az ágyában. 2-3 nap alatt leszokott róla szerencsére.
2017. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó keveset van fent nappal, nem csoda ha nem fárad le.
2017. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 órát van fel úgy,hogy meg sem áll egész nap. Az kevés? Miért mennyit kéne?Este lefekvésnél már ki is dől. Szerintem elfárad. Vagy akkor tévedek. Nem tudom.
2017. jún. 20. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a fiam 7-kor kel, ugyanannyit alszik délben mint a te fiad és este is akkor alszik el.
2017. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget alszik. Enyém fél 8kor kel, 12-14ig kb alszik, este pedig 8- fél 9kor. Én arra jöttem rá, hogy ha reggel később kel, akkor nem akar aludni délben, estére meg persze nyűgös. Úgyhogy én keltem reggelente maximum 3/4 8kor (nagyobb sulis, eddig is keltünk, mert vinnünk kellett). Az enyém is megy egész nap. A tied 14 órát alszik (illetve szeretnéd, ha aludna). Az már rengeted egy ilyen idősnek. Szerintem egyszerűen csak kialudta magát.
2017. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém 5 és 6 között kel (magától), 13 és 14/15 között alszik, este 8 és 9 között fekterjük.
2017. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én már annak is örülnék,ha 6 órát aludna egyhuzamban. MINDIG felkel éjszaka,de most már túlzásba viszi. Most hajnal 1-5-ig volt fel. 5-8ig aludt utána. Ez csak egy példa volt amit leírtam napirendnek. Mindig más időpontban kel,a kaja miatt írtam,hogy tuti nem éhes. Korán ébreszteni nem merem,mert min.3 órát fel van éjszaka. A délelőtti ébrenlétet emeljem? Mert este többet nem bír fel lenni.
2017. jún. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!