Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4HÓS lesz a lányom 29-én....

Edus83 kérdése:

4HÓS lesz a lányom 29-én. Hasonló korú babák mennyit alszanak naponta és éjszaka? Én lányom még éjel is cicizik kb3-4 alkalommal de szemét nem nyitja ki csak keres és én akkor adom is neki.

Figyelt kérdés
Nappal meg játszik 1 órát,max másfelet aztán alszik felet .
2010. máj. 19. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos kisfiunk alszik reggel kb.fél 8-tól 40 percet ez idő alatt járjuk meg az ovit és visszük el egyeskét.Mikor hazaérünk kipattan a szeme és délig ébren van.Ekkor középső gyermek és a mini együtt alszanak kb.1 órát.Aztán fél 4-ig megint ébren van,ekkor indíts az ovi a nagyért.Megint jön egy kisebb alvás amíg úton vagyunk.7 körül fürdés,8-fél 9 közt elalszik és éjjel ha kel akkor szopik(5-6 alkalommal).Nappal is igény szerint szopik:)
2010. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 4 hós lesz, jövő hétfőn, kb 7-8 hetes korától átalussza az éjszakát, ami azt jelenti, hogy este fél7-7-től alszik másnap reggel 7-fél8-ig. Nappal tartjuk a napirendet:eszik, kb 1-1,5 óra játék, és kb 50 perc-1 óra alvás, bár a nappali elalvások még nehezen, sírósan mennek. Alapvetően egy angyal, de 3 napja az esti elalvás is nyűgösen megy, de ha egyszer elaludt, akkor nyomja reggelig.
2010. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, az én babám tápszeres/sajnos/, nem cicizik már, egy ideig azzal próbáltam nyugtatni, de nem fogadja el.

Kedves első hozzászóló, hogy bír annyi ideig ébren lenni a kicsid? Az enyém már másfél-2 óra ébrenlét után nyűgös..

2010. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
18-án volt a fiam 4 hónapos-anyatejes. Este 8-kor szopizik,aztán csak hajnal 4-6 között kel újra szopizni. Napközben délelőtt,délután 2-2 órát alszik.
2010. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.

Rejtély:)Biztos fél,hogy lemarad valamiről:)Amúgy ezen már nem lepődtünk meg,két tesója is ilyen volt:)

2010. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az én babóm 28-án lesz 4 hónapos.

nappal evés után egy-másfél óra játék, nézelődés, csörgőrázás, sikítozás után fél-egy óra alvás. este 6 körül eszik, utána még alszik, 9 körül ébred, evés, pancsi, aztán amíg le nem fekszünk mi is, addig ébren van, kb. 11-éjfél. cicin alszik el, 3, 6, 9 órakor kb. eszik, de így 11 körül "kel" fel, onnantól van neki nappal.

nekünk így tök jó, mert mi is baglyok vagyunk, és reggel mindent meg tudok csinálni, mire ébred. (mosogatás, főzés, mosás, vasalás, halk takarítás...)

ő sem ébred fel teljesen éjjel, csak 10 perceket szopizik, nappal félórát is. csak anyatejes!

2010. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok.
2010. máj. 19. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém tápis, 4 hónapos és két napos. Este 10-11 órától reggel 7-ig alszik, utána visszafekszik és majdnem 10-11 óráig még alsizk. Napközben összesen 5* eszik és minden alvás között alszik legalább fél órát. Most például mindjárt fürdetünk, de a nagylegény már két és fél órája alszik. Ébren két óránál többet nem bír nappal.
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!