Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hőségben adtok a...

Ebben a hőségben adtok a babáknak vizet két szopi közt? 2 hónapos. Mennyivel kínáljam? 20ml?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Annyit adj, amennyit kér. :)
2017. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom ha anyatejes baba akkor nem kell külön itatni csak gyakrabban mellre rakni. De sztem semmi baja nem lesz ha vízzel itatod! Amennyit elfogad.
2017. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket sem itattam külön, gyakrabban szoptattam.
2017. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

4 hónapos a fiam.

Kínálgattam vízzel is, teával is. Egyiket sem kéri.

Amúgy is gyakran szopizik, különbséget nem vettem észre, hogy sűrűbben akar inni.

Teljesen elég neki az anyatej.



Ha elegendő pisis pelus van, a kutacsa nincs beesve, a bőre feszes és rózsaszín, jó a kedve, és nyugodt, akkor nem kell külön itatni. Melegben (amikor te izzadsz) az első tej még vizesebb, hogy inkább a szomjúságot oltsa.

2017. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha elfogadja és iszik mehet a szoptatás rovására hogy vízzel telitődik a pocakja?
2017. jún. 21. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy szoptasd többet a folyadék miatt vagy két szoptatás között adj neki nyugodtan vizet. Ha elfogadja, had igyon, ha nem kell neki ne erőltesd. Fiam nagy ivó volt, lányom egész nyáron semmit nem ivott pici babaként.
2017. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen mehet. Sőt...ha túl sok vizet iszik és azzal telitődik, nem pedig az ugyanolyan folyékony, de tápláló anyatejjel, akkor egészség problémák is lehetnek.
2017. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 2 éves koráig szoptattam a fiam, de ilyen melegben mindig kapott pici vizet. Nem ment a szopi rovásásra, június elején született, 6 hós koráig csak anyatejes volt.

Itatópohárral adtam neki, ami nem zavar be a szopásba. 10-20 ml simán mehet 2 szopi közt.

2017. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is 4 hónapos. Kínáltam vízzel, max 10-20 ml iszik cumisüvegből. Ennyitől biztos nem lesz tele a pocak.😀

Csak akkor kínálom, ha szopi után 1-masfel őrá múlva nyűglődik, ha később, akkor ismét szoptatom.

2017. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!