Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapban kb. mennyibe...

Egy hónapban kb. mennyibe kerül majd a pelenka és hány hónapig kell?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ milyen márkát veszel, mi liberot használunk nekünk havonta 12.000 Ft körül van, de mindig valamilyen akcióban vesszük.A pelenka addig kell amíg szobatiszta nem lesz a gyerkőc.Általában 3 éves kor körül válnak szobatisztává,de akár ez későbbre is elhúzódhat.
2017. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen kb 10ezer plusz a popsitorlo ami változó(ki mennyit használ és milyen márkát)

Mi nem tudom mert nem figyelem mennyi fogy :D

2017. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi drágát használtunk (pampers premium care) 18-20ezer/hó törlővel együtt, de van ennél olcsóbb is, ki kell prónbálni kinek mi válik be.

3 éves korában lett szobatiszta.

2017. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Ezeket sose értettem, hogy hova költenek emberek ennyit pelenkára..

Nálunk 1.5 éves a gyerek.. Liberot használunk, mindig kuponnal veszem Dm-be, így -25% vagy -15% lejön.. Nekünk egy hónapra 84 db bőven elég.. Reggel kaptisztát utána ha kimegyünk az udvarra vagy a kertbe ott pelus nélkül van, ha megyünk a városba és este fürdés után kap.. Ha közbe kaki lenne mikor pelusba van akkor kap újat!


Popsi törlőre nincs gondom: tavaly mikor Dm-be akciós volt a pampers törlő (12 darabos) 3000.- forint se volt. Csak 2 dobozzal tudtam venni de még mindig van benne bőven! Szóval szerintem érdemes figyelni néha! ;)

2017. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mit kell lehurrogni, én nem szórakoztam kuponokkal és nem jártam a várost állandóan, havi 1-2x megvettem a pelust+törlőt és kész. Míg pici volt napi 8-10 db elment, utána már kevesebb, de ahogy nő a méret, a pelenka ára is drágul (pl.lehet ugyanannyiba kerül egy 4es és 5ös méretű csomag, de db-ra kevesebb van benne). Mint írtam, van olcsóbb is, ki kell próbálni, de nekünk ennyibe került. 4-es voltam
2017. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 23. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
4-es válaszolónak:nem bántásból, vagy rosszindulatból -tényleg nem- én minden etetés előtt tisztába rakom (az már alapból 5 alkalom) vagy ha már érzem, hogy nagyon pisis akkor is, meg természetesen ha kakál akkor is.Nekünk minimum 3x 86 vagy 84 (már nem tudom mennyi van a csomagban) fogy el egy hónapban.1 éves múlt a lurkó.Nagyon kevésnek tűnik az a pelusszám amit Te egy napra leírtál.
2017. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy négy hónaposrol is vedd már le légyszi a pelenkát Napközben...

Nagyész!nem szobatisztán születik a gyerek.

Eleinte 8-10elmegy.kb ki lehet számolni.később mint pl nekünk 5 kell.többféle kiszerelésben is van.nézz utána,a rossmann oldalán sokféle fenn van

2017. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszúl írtam, ami úgy kezdődik, hogy "nem kell lehurrogni" szóval a 4esnek címeztem és a 3as voltam...
2017. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!