Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul gondoltam hogy a...

Rosszul gondoltam hogy a legjobb barátnőm részese akar lenni az életünknek?

Figyelt kérdés

26éves vagyok, legjobb barátnőm 25.

Nekem 5 hónapos a picikém, ő viszont most várandós. 7.hónapban van. Lánya lesz neki is.

Mindennap ráírok, elmondom mi történt velünk, küldöm manómról a sok képet, ő meg semmit sem mond rá.eleinte mondta hogy aranyos és cuki, de már egy ideje terel, rákérdez hogy mi újság mit csinálok, mit főzök de ennyiben kimerül a felénk intézett beszélgetés.

Van hogy kioszt, mert én túl aggódok szerinte dolgokat például a gyerek nem lehet front érzékeny, a hasfájását szerinte én rontom el mert nem mindent ehetek, illetve szerinte 3 hónaposan nem jöhet a foga. Pedig ezek így vannak, de mindegy. Dicsekedtem hogy egész délelőtt hordozóba volt a lányom és legalább birni fogja mostmár, mert eddig utálta, szerinte nem egészséges, de ezt olyan bántóan adta a tudomásomra mintha én rosszat akarnék a gyerekemnek.


2017. jún. 23. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom másról is akar beszélni a gyerekeden kívül. Ráadásul a felét még nem is érti hisz még nem született meg a babája.
2017. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A baratnommel mi is ilyen kulonbséggel szultunk.. es egybol latszik mi a baj!!

Az , h te láhatóan nem akarsz masrol beszelni. Kuldj kevesebb kepet a picirol es magatokrol beszelj, pletyizzetek. Meglatod h 1-2 nap es mashogy all hozzad. Tuti tagadni fogod h nem igy van, de igy van. Voltam ilyen szituációban sajnos.

Sok sikert.

2017. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy részese akar lenni, nem egyenlő azzal, hogy folyton babás sztorikat, képeket akar nézegetni a TE gyerekedről.

Nekem is van három, a legkisebb 2 hónapos. Viszont más gyereke hidegen hagy és engem is idegesítene, ha valaki "küldené a manójáról a sok képet" minden nap...

És tényleg nem igazán tesz jót semmilyen babának, ha félnapokat hordozóban van.

2017. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h túl sok volt neki, h minden nap kerested, ráadásul szinte csak a gyerekedről beszéltél.

De az is lehet, h a hormonok dolgoznak benne és türelmetlenebb, ezért ingerült és sértő a véleménynyilvánítása.

2017. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod mit jelent ez a kifejezés?

A barátnődnek meg már a töke telelehet az állandó képekkel, helyzetjelentésekkel.

Mégis mit mondjon, ha nap mint nap átdobsz neki pár képet?!


Nem csoda ha butaságot csinálsz, azt közli és ezek után nem is finoman.

Ő a barátnővel akar beszélgetni, nem a kismamival, akinek csak a gyereke a téma

2017. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy akar részese lenni! Te erőlteted rá az életeteket, holott neki is van sajátja. Annyira akar részes lenni, amennyire egy barátnőnek kell. De nem minden nap dícsérgetni a tiédet, mit fárasztod ezzel? Jó, hogy unja már. Tartsatok rendes távolságot.
2017. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van mindenben.

Ez kamukerdes?


Harom honaposnak nem jon a foga... A tobbi is netto baromsag, amit muvelsz.


Mint egy 16 eves.

2017. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a sajat gyereke a szeme fenye. Az ember szereti a baratai gyermekeit is, de SENKI nem akarja naponta a friss kepeit nezni es hallgatni hogy eppen milyen szinut fosott.

Ha a kerdesed nem kamu es tenyleg letezik ennyire egocentrikus anyuka, azt tanacsolom allj takarekra es neha erdeklodj Te is, ne csak magatokat nyomasd. Es tanulj meg masrol is beszelni a babateman kivul.

2017. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Te csinàlsz bármit, ami nem a gyerekről szól!? Bevásárlás, valami kis hobbi, ez-az???

2gyerekem van, de egyikre sem voltam így rákattanva, hogy másról se tudjak beszèlni!

2017. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Öhm, ne haragudj, de én is megértem. 2 éves lányom van, a barátnőmé 3,5 hónappal idősebb, szóval majdnem ugyanez a szitu, de hülyét kapok attól, hogy mióta szült, őt semmi más nem érdekli csak a gyerek. Azon belül is csak a SAJÁT gyereke. Ha néha ráírok, a beszélgetés kimerül abban, hogy elmeséli, mit csinált a kislánya, mennyire imád anya lenni, és neki mennyire nem hiányzik a régi élete. Majd elköszön arra hivatkozva, hogy felébredt a gyerek, vagy megy zuhanyozni. Egy árva kérdés se arról, hogy velünk esetleg mi van, vagy ha már mindenképp a gyerek kell, hogy legyen a téma, akkor arról, hogy az enyémmel mizu. Én értem, hogy szereti a gyerekét, én is az enyémet, de könyörgöm, ennyire ne legyünk már beszűkültek...

És ugyanezt látom a te viselkedéseden is: dobod át a képeket, meséled, mit csinál a gyerek. A barátnődnek biztos teli a puttonya, hogy másról nincs szó. Illetve azt amúgy megkérdezed néha, ő hogy van? Hogy viseli a terhességet stb? Vagy csak te vagy érdekes, mert neked már ott a baba..??

2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!