Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig használta a légzésfi...

Ki meddig használta a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
1 lapos angelcare figyelőnk van, a kislányom 10 hós lesz. Mostanában rendszeresen becsippan, bejelez, mert lemászik róla, maga alá gyűri a paplant, kezd az idegeimre menni, de nélküle meg félek altatni. Egészséges, időre, jó súllyal született, apjával mi is egészségesek, fiatalok vagyunk, de mégis félek. Affektív apnoe-val diagnosztizálták.
2017. jún. 26. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Én kb. egy hónapos koráig használtam. Folyamatosan csipogott. A gyereknek hál'Istennek semmi baja nem volt. Engem szimplán idegesített.
2017. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket diagnosztizálták?


Egyébként 21 hónapos korában pakoltuk el nagy nehezen. Azért, mert úgy voltunk vele miért ne, ha már megvettük, elfér az ott (nálunk nem volt téves riasztás, 2 lapos baby control); ill. mert neki 8 hónapos korában volt egy eszméletvesztéses görcsrohama (nem ap, hanem komplikált lázgörcs), ami után rohammentő vitte el lélegeztetve és ez értelemszerűen eléggé megijesztett minket. Ami miatt elpakoltuk az az, hogy a végére már naponta leszedte, csengőnek használta.

2017. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi kb. két hétig.

Angelcar két lapos volt.

Mindig besípolt, mert pici súlyú volt a kislányom.

Van egy telefonszám a dobozon, felhívtam, hogy hát a gyerek jól van, ez a szar meg mindig sípol, kérdezték,hogy mekkora a baba, mondtam,hogy két és fél kiló, a kedves hölgyike ekkor mondta,hogy rakjak egy téglát a gyerek mellé, majd akkor nem sípol be.

Én ekkor szépen , nyugodtan elpakoltam, majd eredeti áron eladtam. :)

2017. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valóban félreérthető, igen, a kislányt diagnosztizáltálk
2017. jún. 26. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél kb. másfél éves koráig használtuk, a végén már csak megszokásból (két lapos Angelcare), a második gyerek csak velem volt hajlandó aludni...
2017. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jafnrétti ***** válasza:
16 hónapos, a férjem még most is be szokta néha kapcsolni - én már nem, szerintem egy éves kor után felesleges. Egyébként is csak az éjszaka felében üzemel, addig van a saját ágyában, de éjfél és hajnali három között mindig átkerül hozzánk :D
2017. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. válaszadó! Kisfiam 8 hónapos, velünk van egy szobába, még a hét végéig, mert akkor készül el a szobája (A lányomnak kész volt a szobája, amikor született, mégis 8 hónapos koráig a mi szobánkban volt az ágya). Nem tudom te hogy vagy vele, de amikor a baba alszik, nem vagyok bent a hálóban.... Ja és tudom a gyerek újraélesztést! Édesanyám gyermekorvos :D
2017. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 éves korig használtuk és a másodiknál is addig tervezzük. Nincsenek téves riasztások. 2 lapos angel care-ünk van.
2017. jún. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ha venni kell, valszeg én is 2 laposat veszek, de úgy kaptuk kölcsön, és eddig nem is volt gond vele. Csak azt nem értem, hogy most nagyobb, és mégis most riaszt félre... pedig míg kicsi volt is elmászott, sose volt az a lerakom-ottmarad baba...

leírásunk nem volt hozzá, az érzékenységnél az 1 vagy az 5 a legérzékenyebb?

2017. jún. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!