Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba napi ill....

7 hónapos baba napi ill. étrendjét leírnátok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
6 körül kel, ekkor eszik 200 ml körüli tápszert.Ezután játszik egy kicsit egyedül a járókában amíg én lefőzöm és megiszom a kávém. Utána játszok vele. 9-kor tízóraizik :) Tízóraira mindig valami gyümölcsöt kap 7 gabonás péppel. Ezután alszik 1-1,5 órát.Délben ebédel, ekkor valamilyen főzeléket eszik husival. Most hogy ilyen meleg van 1 óra fele is fürdetem. 2-3 óra fele alszik egyet,ismét 1-1,5 órát. 4 órakor uzsonnázik, vagy tejpépet, vagy joghurtot, krémtúrót. 5-6 óra fele megyünk sétálni,van hogy férjem is velünk jön,de ő 2 műszakba dolgozik, szóval nem mindig tud. Fél 7kor van fürdés. 8kor vacsora, 200ml körüli tápszer, utána pedig alszik.
2017. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, bocsi elírtam, fél 8kor van fürdés. :)
2017. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, leírom a miénket is, de ugy latom hasonló


6-7 órakkor kel akkor cici

8-9 órakkor tápszer

alvás mostanában 1-1,5 óra🙏

12-13 ebèd főzelék

15-16 uzsonna tápszer vagy gyümölcs

17 óra körül ha kell neki nem mindig eg kis gyümölcs attól függ uzsora mit evett

18:30-19:00 órakkor fürdès

19:30-20:00 vacsi tápszer alvás

2017. jún. 26. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

6 körül felkel, cicizik, kicsit eljátszik egyedül, de általában én foglalkozom vele

9-11 alvás, után egy kis gyümölcspép babakekszel, játszás együtt

2-4 alvás, utána cicizés, játszás

6-kor elmegyünk sétálni

Fél 8 fürdés, cicizés

8 (fél 9) alvás.


(Napközben igény szerint szoptatom még, ha esetleg kell neki akkor is kap, de az eltérő, hogy mikor)

Éjjel kb. 3X felkel és mindig cicizik.

Nappal 2X pancsizik az udvaron a kismedencében.

2017. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!