Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire vagytok fáradtak...

Ti mennyire vagytok fáradtak baba mellett?

Figyelt kérdés
Vannak napok, mikor úgy érzem, örökké tudnék aludni. Pedig igazán jó baba, nem hasfájós és úgy érzem, lassan már az éjszakát is átaludja, tegnap pl csak 20 percre keltem fel. Amikor hazahoztuk, a zárójelentésemen az volt, hogy alacsony a hemoglobin szintem, ami vashiányt jelent és a vashiány okoz aluszékonyságot, fáradékonyságot. Lehet, hogy vasat kéne szednem vagy ez normális?
2017. jún. 26. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Vas, folsav tablettát irathatsz fel a háziorvossal, az rendezi a vérszegénységet.
2017. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vashiányos vagy, akkor szedjed a vasat. Persze, hogy okozhat ilyet.

Van akit nagyon megvisel a megszakított alvás. Engem pl a hajnali kelés, úgy értem a kisfiam másfél éves koráig rendszeresen 6 előtt kelt fel, inkább 5 fele vagy még korábban és akármilyen korán feküdtem le, én ettől fáradt voltam. Persze volt mikor mindenféle vitaminhiányban is biztam, hogy azért vagyok állandóan álmos de nem. Ahogy elkezdett fél 7 körül kelni rendbejött minden.

Egyébként 5 hónapos koráig egész sokáig aludt (fél 7 kb) és általában az éjjelt is átaludta 3-5 hós kora között, akkor sem voltam álmos sose. Ezután előbb a gyakori ébredés majd a koránkelés is.

2017. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!