Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit szoktatok internete...

Ti mennyit szoktatok internetezni újszülött bébitek mellett?

Figyelt kérdés
Én az elején elég sokat neteztem, mert csak 15-20 perceket volt ébren a babám, de amióta bejött a meleg, csak este netezek (meg most, mert kivételesen alszik) mivel annak idején engem is zavart, hogy anya feszt a neten lógott és nem rám figyelt... foglalkozok vele eleget, ne értsetek félre, meg alkalmazom az Anya, taníts engem! c könyvben leírtakat, de mikor alszik és párom nincs itthon, feljövök a netre gyakorizni, facebookozni, olvasni.. Én nekem lelkiismeret furdalásom lenne, ha akkor neteznék, mikor ő ébren van, hiába van el magának, akkor inkább kiviszem magammal a hordozójába és ott elvan amíg főzök stb közben énekelek, táncolok neki, bohóckodok előtte, hogy ne unatkozzon. Még valami: ha sokat van a hordozóülésben, babakocsiban és keveset a kiságyban ugye nem lesz gerincferdülése?? Muszáj valahogy közlekednem a helyiségek között és ez a legpraktikusabb módszer arra, hogy velem legyen amíg a hordozókendőt meg nem vesszük jövő hónapban.
2017. jún. 29. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor aludt, akkor neteztem, mikor ébren volt, onnan kapcsoltam zenét.

Mondjuk más volt akkor, hét éve még nem volt okos telefonom. Nem volt facebookok, igényem sem volt rá, hogy minden mozzanatát megoszzam másokkal. És most sem lesz. Nem vagyok telefonfüggő, amit a gyerekem is érez, mert van időm vele foglalkozni.

Amúgy meg, ha szabadidőd van, teljesen mindegy, hogy könyvet tartasz a kezedben, vagy telefont, téged kapcsoljon ki.

Vegyetek pihenő széket, nagy találmány.

2017. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szintén akkor netezek ha alszik. Főleg este, mert már nem újszülött.

Amikor csak 1-2 hetes volt akkor meg folyton jött hozzám anyum, vagy testvérem, akkor beszélgettünk ha aludt :)


A mai világból nem lehet kizárni az internetet. Sok mindenre lehet használni és most nem a facebook-ra gondolok. Hiába nézek ki úgy, hogy ha alszik csak a gép előtt ülök, olyankor receptet keresek vagy programokat stb. Hülyeség kizárni az életből, viszont fontos, hogy tudatosan használjuk. Amikor pl alszik a csöppség :)

2017. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves elso, egy paraszt vagy !

Kedves 2. es 3. koszonom !

2017. jún. 29. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleinte én is többet, mert szopi közben is félig aludt, teljesen kizárta a külvilágot közben. Meg többször is evett, mint most.

Most már szopizás közben igényli a figyelmet, néz a szemembe ő is, néha dumál is közben. :) Aztán a végén bealszik, én meg ilyenkor netezek. Annyira nem terhel le a házimunka, hogy ne tudjak bármit csinálni még mellette.

2017. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Míg kicsi volt, sokat, mikor aludt, mindig babák fejlődéséről, hízásról, kaki állagról és hasonló izgi dolgokról olvastam. Aztán ahogy egyre aktívabb lett, egyre kevesebbet. Most már csak délután alszik, ilyenkor netezek, ha ráérek. (Bár fel kéne mosnom... megyek is, jó netezést!)
2017. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!