Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hanyszor es hova viszitek...

Ti hanyszor es hova viszitek ki 1 ev körüli babätokat? (akiknek nincs kertjük)

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jellemzően egyszer vagy egyszer sem mentünk. Még nem járt, csak babakocsis séta volt.
2017. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Délelött játszótér 1 órát kb van hogy többet, délután meg apával 3-an bevásárolunk, vagy sétálunk, vagy játszó megint, amihez épp kedvünk szottyan :)
2017. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mar jart mindegyik gyerekem akkor

Es barhova ... Max vittem kicsikocsit vagy hatihordozot ha kirandultunk...strand, hegymaszas, vonatozas, hajokazas, ami eszeunkbe volt.

2017. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Delelott es delutan 1-1 ora jatszoter mert nagyon mozgekony. Plussz bevasarlas. Heti 2x jatszohaz is. Hetvegen kirandulas. Egyelore ennyi. De nekunk kertunk is van es ott is sokat vagyunk.
2017. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ketszer, haromszor.

Mamak, dedik, utca, park.

2017. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Mi szinte minden nap levegőztünk, amikor az idő engedte, általában a környéken sétáltunk babakocsival, kisebb bevásárlásokat is megejtettünk.

Úgy 7-8 hónapos korától jártunk játszótérre (egy héten 2-3×), hintázni imádott.


Nagyon nyugodt volt a kislányom elnézelődött a babakocsiban :)

2017. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idösen vagy babakocsiztunk és közben bevásároltam,intéztem az ügyeimet, vagy játszotérre (rossz idöben játszoházba) mentünk. Idén két évesen meg a játszotér a mindennapi program:)
2017. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jezusom ...

Ti nem eltek gyerek mellet ?

2017. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jafnrétti ***** válasza:
Amíg tartott a suli, addig a kicsive inkább délelőtt mentem le a játszóra, mert délután alvás után indultunk a tesóért, így délelőtt volt inkább idő nagyot játszani, meg olyan játszótérre menni, ami neki megfelelőbb. Most, hogy már szünet van, főleg délután szoktunk lemenni, de 5 után, amikor már nincs olyan meleg. De sokszor nem játszóterezünk, hanem bemegyünk a belvárosba sétálni, vagy fel a hegyre, erdőbe.
2017. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!