Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek másfél hetes (fiú)...

Mit vigyek másfél hetes (fiú) babának ajándékba babalátogatóba?

Figyelt kérdés

Testvérem elsõ gyermekérõl van szó. Viszonylag sok mindenük van már, babás dolgok.

Vettünk már nekik picit nagyobb méretû ruhát, meg kiságy fölé pörgõ zenélõ játékot, de azokat a dédi mindenáron ki akarta fizetni, úgyhogy most kéne venni neki valami mást. Nem igazán vagyok ilyenben tapasztalt, õ az elsõ pici a családban (rajta kilvül én vagyok a legfiatalabb, így a szükebb családban)

Pelenkát is visz másik rokon, kisruha van, cumik vannak,

Pénteken megyünk ulgyhogy sürgõs lenne! :)



2017. júl. 5. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Vigyél nagyobb meretű pelenkát. A legjobbak: pelenka, popsitörlő, tusfürdő.
2017. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni mekkora a keret, mennyit szánsz rá.

Pihenőszék, játszószőnyeg, színes játékok (olyan, aminek van akasztója vagy valami csiptetője ès rá lehet rakni a babakocsira vagy a hordozóra). Névre szóló párna, takaró, vagy valami neves dekoráció, ezeknek én nagyon örültem. Kaptam ilyen gipszes készletet, amibe bele lehet nyomni a baba kezét vagy lábát és az megmarad emlékbe.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mióta én is anyuka vagyok, sokszor elsütöm ajándékba a babakocsira akasztható kis méretű tárolót/táskát. Csak akkor jöttem rá, mennyire hasznos, amikor én is használtam - pont belefér a lakáskulcs, egy üveg innivaló, törlőkendő, kis játék,zsebkendő, telefon, pénz, és nem kell cipelni a nagy pelenkázót.

Én úgy szoktam vinni, hogy megtöltöm apróságokkal - pici nedves törlő, pici csörgő, mintás zsepi, Karamalz ital :)

Ilyesmire gondolok, van többféle, más-más áron:

[link]


Másik dolog, ami tök hasznos, és később kell majd, szóval megvan az esélye, hogy még nincs belőle több ajándékba egy újszülött mellett, az a bébiételes üveg melegen tartó kis termosz - ezt lehet kapni DM-ben is, és szintén nagyon kapóra jön, amint a baba enni kezd.

2017. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Carragher_x ***** válasza:
100%
Mondjuk a legjobb dolgot akkor fogod tudni megvenni, ha megkérdezed a szülőket, hogy mire van szükségük.:)
2017. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bizony: Legjobb megkérdezni.

Pelenkát csak akkor, ha tudod pontosan, mit használ (különben rosszul is elsülhet).

A babakocsis táska csak akkor jó, ha sokat babakocsiznak. Én pl szinte mindenhova autóval mentem, csak sétákra kelett a babakocsi. Akkor meg nem kellett mindent cuccolnom.


Ami eszembe jut, a babakocsira tehető játékspirál vagy híd, a kiságyra köthető felhúzható zenélő plüss. Csuklócsörgő, vagy vásárlási utalvány (Brendon, Rossmann...stb)

2017. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is valami nevre szolo ajandek mellett voksolnek: vannak kis takarok meg plusallatok, a szuletesnapjat is bele szoktak himezni, az megis csak orok emlek.
2017. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Carragher_x ***** válasza:
0%

"az megis csak orok emlek"

Kinek? Mert hogy egy másfél hetes gyerek egyáltalán nem fog rá emlékezni, az 100%:)

2017. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy amit most írok,azt nem a babám kapta,de számomra a legjobb babalátogatós ajándék egy tálca házi süti volt! :-)
2017. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Carragher_x nevű felhasználó válasza:


"az megis csak orok emlek"

Kinek? Mert hogy egy másfél hetes gyerek egyáltalán nem fog rá emlékezni, az 100%:)


Hat nekem peldaul az, van egy kis takarom, amibe a nagymamam himezte bele a nevem es a szuletesi datumom, es meg megvan :-) 30 eves vagyok...

2017. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!