Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír minden ébredés után...

Miért sír minden ébredés után a lányom?

Figyelt kérdés
10 hónapja minden egyes alvás után sírva ébred.Talán ha 4-5 alkalommal ébredt jókedvűen,sokat mondok. :-(
2017. júl. 7. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam, ő még mindig ilyen, 95%-ban így ébred. Nem tudom az okát én se.
2017. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet. Én arra tippelek, hogy mikor felébred nem vagyok ott mellette, nem lát azonnal, ezért sír. Mivel én úgy altatom el, hogy ott vagyok mellette és lehet ijesztő neki, hogy mire felébred meg sehol senki. Ha ébredésnél mellette vagyok, azonnal lát, megsimizem a hátát akkor nem sír hanem jókedvű, mosolyog.
2017. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ott vagyok mellette,mégis sír.Nappal.Éjszaka nem vagyok,akkor u.ez.
2017. júl. 7. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodik talán.
2017. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3 éves kisfiamnál mostanra maradt el ez, 3 hónapja 1-2 kelt csak sírva azoknál is kiderült rosszat álmodott. Lehet ez ilyen kori, idegrendszerii sajátosság.
2017. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!