Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jönnek rám az anyai...

Miért nem jönnek rám az anyai ösztönök?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok 8 éve kapcsolatban együtt mindent elértünk minden adva van a baba vállaláshoz, nagyon boldogok vagyunk, párom szeretné, én viszont nem érzem azt hogy vágynék rá. Kedves anyukák! Az a kérdésem ti úgy vállaltátok a babát hogy nagyon vágytatok rá vagy ez egy tudatos döntés és kész?
2017. júl. 8. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol meg raersz , unokanoverem 30 evesen kezdett vágyni rá. 32 éves es egy masfel eves kislány anyukája! Egyebkent enis igy voltam, de aztan sogornomekhez sokat jartunk, akkor volt a lánya 2 éves a fia 8 honapos. Es szepen lassan kialakult a vágyam.:) parom akkor mar akart 2 éve
2017. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Azert nincsenek anyai osztoneid, mert nem vagy anya. En ugy voltam a gyerekekkel hogy cukik meg minden, de nem tudtam mit kezdeni mas gyerekevel. Ugy gondoltam, sajattal viszont mas lenne, hiszen az enyem es a parome. Lenne egy kisemberke akivel imadnank egymast, ezert akartam hogy legyen :) 26 evesen szultem. Sosem voltam a tipikus anyuka, aki ringatora meg babaklubba jar es a jatszoteren csicsereg a nevelesrol meg a receptekrol, ugyanaz maradtam, aki voltam, csak egy csodas gyerkocot is nevelgettem, tanitgatom. Most mar 7 eves es varjuk a kistesot, ugyanezt erzem.

Magyarul nem mindenki erzi hogy uhh ugy imadom gyerekeket hogy en is akarok. En mas gyerekekert sosem voltam oda kulonosebben, viszont sajatot akartam mert tudtam hogy az teljesen mas lesz.

2017. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vágytam rá, hogy legyen gyerekem, viszont a ketteshez hasonlóan nem tudott, és azóta sem tud lázba hozni más gyereke.

Egy részről, ha terhes leszel, és főleg, ha meglesz a babád, imádni fogod, és jön majd a mindent elsöprő érzés, másrészt ha konkrétan azt is érzed, hogy nem állsz kész, vagy bármilyen negatív érzésed is van, akkor még nem lenne jó ötlet belevágni.

2017. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nem akartam gyereket, nem szeretem őket, nem értek hozzájuk zavarnak. 7 éves kapcsolatom során egy percig sem fordult meg a fejemben hogy kellene... Erre a szakítás után pár héttel teherbe estem, és mivel számomra az abortusz gyilkosság, így eszembe sem jutott. Azóta van egy tervezett gyerekünk is, nem azért, mert vágytam rá, hanem mert szükségét éreztem hogy a lányomnak legyen egy testvére hogy ne unja szarrá a gyerekkorát mint én..

Nem tudom az anyai ösztön miben nyilvánulhat meg mert azt, ha valaki gyerekre vágyik pl nem tartom annak... Én is annyi mindenre vágyom, akkor azok milyen ösztönök lennének?-

Az meg, hogy mikor már megszületett és ellátod, szereted, neveled, az sem ösztön kérdése

2017. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémám van. Nincs türelem a gyerekekhez és nem is vágyom kisbabára. Egy nagyobbacska gyereket elfogadnék talán de valahogy nem vágyom anyaságra.

Én azt gondolom hogy ha belevág az ember akkor máshogy áll hozzá. De persze erre nincs garancia.

2017. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
O én mindig azt gondoltam nekem soha nem lesz gyerekem. Én se nagyon tudtam a máséval mit kezdeni. Aztán Megszületett a tesómé és minden más lett. Évekig járkáltunk h legyen mert sajnos neheze lett. Azota van egy 5 éves fiam és egy 6 hónapos kislányom! Iszonyu sok feladat van Velük! Fáradt vagyok sokat! De egy singlivel meg gyerektelen párral nem cserélnek!!!! Hidd el ha teherbe esel megváltozik benned minden! Főleg mikor meglátod az első olyan uh-n mikor ott repked! Kis kezével lábával!
2017. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rám is csak akor jöttek az ösztönök mikor mar megvolt, nem akartam sosem gyereket elotte. Tenyleg mas, ha az ember sajatja.
2017. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!