Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pisis pelus a normális...

Mennyi pisis pelus a normális 8 hetes babáknál?

Figyelt kérdés
A barátnőm kislánya naponta 2-3* pisil,én mondtam neki ez nagyon kevés,de ő azt mondja ez a normális és az én kisfiam pisil sokat.(napi 6-7*)Szerintetek a napi 2-3 pisi normális?

2017. júl. 8. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 11 hetes, de csak akkor cserélem azonnal a pelust, ha kakis. Ha nincs kaki, akkor neki is elég 3 pelus egy napra. Sok pisit elbírnak ezek a pelusok. Ez nem azt jelenti, hogy 3x, hanem annyiszor telik meg a pelus.


Makulátlan a bőre.

2017. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjátok, hogy hányszor pisil a gyerek?
2017. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjuk,hogy hányszor pisilnek,de ő csak 2-3 pisis pelust cserél egy nap,én meg 6-7 és a 2-3 pisist kevésnek találom.
2017. júl. 8. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Napi 3-4 teli pisis pelus a normális. De ezek tényleg sokat bírnak. Pl. én este 8 és reggel 6 között nem bolygatom a picit peluscserével, és bírja. Van, hogy 4 alkalommal is szopizik este, reggel van egy öt kilós pelus, de nem ázik át.

Úgyhogy nem mindegy, hogy mennyi is van abban a pelusban. Lehet, hogy a kislány többször is pisil, csak egyszerre kevesebbet, egyet ezek a mostani pelusok nyom nélkül szívják fel, észre se venni. Tele pelushoz több adag kell.

2017. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2-3 pisis pelus nem azt jelenti, hogy annyiszor pisil ...

Lehet az 10 pisibol adodott ossze. Gondolkozni kene jozan paraszti esszel nagyritkan, hogy mekkora egy 8 hetes hugyholyagja. Egy pusi lehet par csepp is.

2017. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak akkor cserélek pelust, ha már tényleg tele van. Sokat magába szív és ígyis száraz marad a bőre. Reggelre főleg van súlya a pelusnak, nem hinném, hogy olyankor csak 1X pisil bele. Nálunk is egy nap kb. 4 peluscsere van+plusz a kakik 1X néha 2X.
2017. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!