Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valtozott a babatok bőrszíne...

Valtozott a babatok bőrszíne születése után? Nekem kreol borom van, a gyerek apjának fehér. A lányom hófehér, most 7 hetes és érdekelne, hogy fog-e változni a bőrszíne.

Figyelt kérdés

Ha változott, mennyi időn belül változott meg? És érdekelne a szemszin is :) tudom, sokan kérdeztek már, megunhatatlan kérdés...

Miből lehet észrevenni, hogy barna, vagy kék/zöld szeme lesz a babának? Van valami konkrét ismertetőjele?

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 8. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Változhat, biztosra semmit sem lehet mondani. Mi batyammal hofeheren szulettunk én nagyon szep kreol lettem, o meg fehér
2017. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem, hogy neki is kreol bőre lesz :)
2017. júl. 8. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

En feher vagyok, ferjem kreolabb, a kisfiunk szuleteskor kreol volt. Aztan vilagosodott a bore mar par honaposan, de nem lett hofeher. Igazabol valahol kettonk kozott van.

Szeme kezdettol sotetbarna, mienk is.


Egyebkent neki a haja is a mi "keverekunk": en szoke, ferjem sotetbarna, fiunk vilagosbarna. O a tokeletes kis keverekunk :)

2017. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En hofeher vagyok, kisfiam apja kreolabb szinten. amikor megszuletett a kisfiam hofeher volt vilagosabb barna hajjal, most 9 eves, es kreolabb a bore, es hatarozottan barnabb a haja. Amikor elkezd marcius-aprilis korul sutni a nap, es elokerulnek a tavasziasabb ruhak, o mar akkor parasztbarna lesz, egy pillanat alatt megfogjak a tavasz elso napsugarai :D nyaron meg aztan foleg nagyon konnyen lebarnul.
2017. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De jó! Szerencsés baba, jó géneket örökölt :)

Nekem sötét barna a szemem, az apjának rikító kék. A lányom egyelőre kekesszurke, kiváncsi vagyok mi lesz belőle. Nem bánnám ha barna lenne, de a kék is tetszene. Azt viszont nehezen viselnem, ha hófehér maradna :(

2017. júl. 8. 21:39
 6/15 A kérdező kommentje:
21:38 köszönöm, akkor van remény :)))))
2017. júl. 8. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Én fehér vagyok a férjem inkàbb barna. Kislányunk amikor megszületett fehér volt egész addig míg el nem kezdett totyogni, így több idöt tölt napon, gyönyörüen barnul nem igazàn ég le, és szép kreol lett :) a szeme kék volt születésekor, most màr zöld
2017. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,

"Azt viszont nehezen viselnem, ha hófehér maradna :( "


Sok szulo nehezen viseli ha haldokol a gyereke a korhazban.

Nekik rohadtul mindegy lenne milyen szinu a bore !

2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

@21:50

Mar vartam, hogy jon egy party pooper, megjott :)

2017. júl. 8. 22:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod a fehér színnel, meg mi az, hogy nehezen viselnéd? Tejóég. Szegény gyerekre mi vár, ha esetleg mégis úúúúúgy kitolna vele a sors, hogy fehér bőre lenne...


Neked még nem kellett volna gyereket vállalnod.

2017. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!