Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ok nélkül bukós babák?

Ok nélkül bukós babák?

Figyelt kérdés

Voltunk gasztroenterológusnál, uh-n. Mind a kettő helyen azt mondták, hogy nem refluxos. Nem is eszi túl magát, mivel az orvos kérésére újra mérjük a szopikat, de csak a minimumot eszi ... Hízással sincs gond igazából. De rengeteget bukik, és érdekelne hasonló helyzetben lévő/vagy volt/ anyukák tapasztalata. Lehet valamit tenni, hogy kevesebb jöjjön vissza? Nem marja szét a kis nyelőcsövét?

Nutritont, gastrotuss babyt hasznaltunk/használunk de nem használ.


2017. júl. 8. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Tessék vállra venni és böfiztetni. A hát csipkedésével a gyerek izegni-mozogni fog és kinyílik a nyelőcsöve, kijön a levegő, nem kell kínzásként felfogni, ez az egyetlen terápia.
2017. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha a tejallergia miatt is bukósak a babák. Puffadás, egyéb nincs? Próbáld meg esetleg egy hétig, hogy nem eszel tejterméket.
2017. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiam mindig bukott mig meg nem kezdtük a hozzátáplálást és el nem kezdett ülni.addig bármit tehettem,egy orával evés után is bukott,hiába h addig szinte függőlegesben volt,függőlegesben bukott le engem...én is kétségbe voltam esve,de elmult szerencsére.a nutriton nekünk se használt.kitartás..
2017. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kislányom is sokat bukik. Evés közben is izeg- mozog. Jár keze lába így visszatornázza a tejet. Nálunk segít az evés közbeni büfiztetés valamennyire.
2017. júl. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos hiaba az evés közbeni büfiztetés, akkor is jön vissza. Ha befejezte is vagy egyből jön vissza büfi helyett/ közben/ után ... szóval nem a büfi hiánya a gond

Mondták, hogy hozzátápláláskor majd el fogja hagyni, meg igazából már beletörődtem, csak érdekelnek a tapasztalatok

2017. júl. 9. 12:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is a tej a gond, mert lassan egy hónapja teljesen tejmentes diétát tartok pont emiatt, de nem hozott változást.
2017. júl. 9. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyanez volt. Most 3 eves es vertesztbol mar regota bizonyitva van nala a tejfeherje allergia


Sajna az anyatej is tartalmazza az egyik feherjet. Beta laktalbumin. Nalunk arra is allergias. Hiaba a dieta ha osszetevore allergias. Nalunk anno csaj tapszer segitett volna ami tejfeherje mentes. De ugye kesobb tudtunk lepni. Sajnos.

2017. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Sajnálom, hogy csak később, de legalább kiderült hogy miba baj.

Mi nist egyébként úgy állunk, hogy a doktornő és védőnő szerint is felesleges tovább vizsgálgatni, majd elhagyja. Azért remélem igazuk lesz. Ők a tápszerezést meg sem említették lehetőségként.

Egyébként meg lehet különböztetni a hányást a bukástól ? Mert azon gondolkoztam, hogy mi van ha beteg lesz, de nem tűnik fel a hányás a som bukás miatt?!

2017. júl. 9. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Latni fogod. A bukas nem erolkodve jon. Teljesen mas a ketto allaga is. Majd enyhulni fog ha felul es tobb szilard etelt eszik. Nalunk 10 honaposan mult el.
2017. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!