Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A magyar nok miert adnak...

A magyar nok miert adnak zoknit 35 fokos kanikulaban a babara?

Figyelt kérdés
Nem ujszulottrol van szo, 6-10 honapos, csak egy delutan alatt tobb mint egy tucat szerencsetlen babat lattam igy...
2017. júl. 10. 11:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Sirt, aha ...
2017. júl. 10. 16:55
 22/29 anonim ***** válasza:
34%

Nekem -10 ben a kesztyut is levette es nem azert mert nem fazott volna a keze hanem pusztAn csak zavarta. Szoval nem azert venne le a zoknit sem mert melege van a labanak...

Abszolut jogos a kerdes feltevese en sem ertem a raciot! Biztos zokni fetisuk van ezeknek az anyukaknak 😂

2017. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

Törökték a válaszomat, úgyhogy leírom mégegyszer.


Azért adok zoknit a gyerek lábára, mert jég hideg 35 fokban is és nem hinném, hogy az kellemes. Az én lábam nem fázik a csempén sem, ezért én nem hordok nyáron zoknit.

Egyébként csak 3 hónapos, de ha októberben vagy decemberben valami csoda történne és 35 fok lenne ès hideg lenne a lába, akkor is kapna zoknit.


Ki a bús túró vagy, hogy beledumálsz mások életébe? Élj boldogan ott, ahová kitántorogtál és foglalkozz magaddal!

2017. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
32%

Bölcsiben dolgozom,és nem csak zoknit adnak ám.Ma 35 fok volt itt,a gyerekek hosszú leggingben,volt aki melegítőnadrágban,reggel pulóverben jött.Mindnek volt zokni a lábán kivétel nélkül,az egyik kislánynak a póló alatt atléta.Túl féltik őket...ja és ők 1,5-3 évesek...

Egyébként én rossz vérkeringéssel valóban elbírom 35 fokban is a zoknit bent a házban,mert ha nem mozgok akkor bizony fázik,és jégcsap.Egyébként maga a stílus kicsit valóban bicskanyitogató.Mindegy hol élsz,ugyanúgy magyar vagy!!

2017. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a brilliáns logikát!! Nem azért veszi le,mert melege van,hanem mert zavarja... Csak félve merem megkérdezni:nem azért zavarja netán,mert melege van? Azért a nyáron zokni téma meg a télen kesztyűt...hát nem ugyanazok a körülmények.
2017. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%

Mert rajtam is van zokni. Még éjjel. is.


Ismered azt a "viccet", hogy az apuka odaszól a gyereknek, miután anyukával beszéltek egy sort, hogy "lányom, vegyél fel pulóvert, mert anyád fázik!".? Hát, kb. így.


Egyébként nem a zokni a durva, hanem amit ma láttam. 1,5 év körüli gyerek kötött harisnyanadrágban, hosszú ujjú finomkötött ruhában a rövidnadrágos apja karjában. Így várták a busz du. 3-kor 30 fokban.

2017. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%
pl. nehogy kidörzsölje a lábát a szandál
2017. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%

31es vagyok. Nem 6 hónapot írtál, hanem 6-10hónaposat. Több mint egy tucatról írtál, pontosan egyiknek sem tudod a korát. Miért nem lépkedhetne már akkor a baba.

Látom, neked abból áll az életed, hogy másokat megszólsz.

Nem mindegy neked miért adtak rá zoknit?? Foglalkozzál inkább a saját gyerekeddel!

2017. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%

Képzeld el,hogy 6 hónapos babák is hordanak szandált.

Amúgy sem értem mi közöd ahhoz,hogy mások adnak e zoknit a babára vagy nem.

Jó neked,hogy ez a legnagyobb gond az életedben.

Szerintem foglalkozz magaddal vagy ha ennyire unatkozol szülj magadnak egy gyereket ,aztán nem lesz ennyi időd másokkal foglalkozni 😉😉😉

2017. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!