Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc étele 1 év...

Mi a kedvenc étele 1 év feletti gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Az én fiam imádja az üveges bolognait, szinte csak azt enné
2010. máj. 21. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Káposztás tészta,és a paradicsomos húsgombóc.
2010. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is az üveges bolognai a joker kaja. Mindig van itthon belőle egy üveggel, ha esetleg a fiatalembernek nem tetszene az, amit főztem. Amúgy nagy kedvencünk még a paradicsom, a sajt, meg a csirke/pulykamell. Ha egy ételben legalább az egyik van, akkor már nyert ügyem van vele többnyire. Tegnap olívás-tejszínes-sajtos csirke volt ebédre burgonyával, az nagyon ízlett neki. Illetve nemrég próbálkoztunk az eperrel, az is nagyon bejövős nála. 19 hós
2010. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is favorit a bolognai, de én magam készítem. Nagyon megy még a tejfölös galuska meg a rizses dolgok.
2010. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Paprikás krumpli és persze az üveges kaják és abból is csak a drágábbak, egy vagyont hagyok a DM-ben hétvégente néha már azt gondolom belőlünk élnek:-)
2010. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom 9 hós kora óta nem fogadja el az üveges ételt:( (most 15 hós)

Néha jó lenne,főleg ha vásárolunk vagy utazunk és nincs időm főzni.

Amúgy a leveseket nagyon szereti májgombóc,zöldbab,karalábé,karfiol,húsleves...

Másik kedvence a spenót.

2010. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!