Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett mennyi az...

Kisbaba mellett mennyi az esély rá, hogy lesz időm nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Nem gondolok csak napi 30-40 perc tanulásra, meg heti 3x lenne tanfolyam, de esténként, amikor a férjrm együtt tud lenni a picivel.


Panelban lakunk, ezt könnyű takarítani, és a férjem is olyan, aki most is mindenben segít.


nem gondoltam semmi extrára egyébként, csak napi 30-40 perc tanulásra, amikor a szavakat tanulom, vagy a házit oldom meg.


Kismamák, akik a gyed alatt tanultak, tudnátok mesélni?

Nem kell mindenképp nyelvtanulásról írni, de biztos akad itt olyan, aki ekkor járt egyetemre, vagy tanult ki új szakmát.



2017. júl. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy rokonom tanult egyetemen levelezőn, de így is szinte csak úgy tudott tanulni, hogy a nagyszülők rengeteget vigyáztak a kicsire.


Esetedben szerintem napi 30-40 perc szótanulás teljesen kivitelezhető a kicsi mellett.

2017. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
En kisbaba mellett allamvizsgaztam a Corvinuson 5-osre. Amikor a gyerkoc nagyobb lett (ovis), akkor meg egy keteves szamviteli okj-t vegeztem el. Akaratero es energia kell, en hajnalban es az edti altatas utan tanultam orakat.
2017. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jafnrétti ***** válasza:
91%

Én imádtam GYED alatt tanulni, szerintem teljesen jól megvalósítható.

Nálam a nyelvtanuláshoz nem az idő, hanem a kitartás hiányzott sajnos. Pedig már sok nyelvet elkezdtem tanulni, igaz, nem tanfolyamon, csak itthon, mert érdekelt.

Én amúgy a nagyfiamnál esti gimibe jártam, hiányzott az utolsó két osztályom, azt vígan megcsináltam mellette, utána mentem egyetemre, amikor lejárt a GYED-em, az sem volt vészes, szervezés kérdése az egész. Nem éreztem úgy, hogy nekem nagyobb erőfeszítésbe kerül, mint a többieknek, akiknek nem volt gyerekük. Pedig öt éves koráig egyedül neveltem, szóval tényleg akkor volt nyugi, ha aludt. Bár, hála az égnek, ő nagyon jó alvó volt, én meg éjjeli bagoly (akkor még, ma meg már...), úgyhogy tényleg nem volt gond a tanulás, 6 év alatt, amíg mellette tanultam, talán ha 4-5 alkalommal kértem ahhoz segítséget, hogy valaki foglalja le/vigye el, amíg tanulok.

2017. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!