Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos kisfiúnak mit...

3-4 hónapos kisfiúnak mit lehet/illik venni névnapjára?

Figyelt kérdés
Nagynéni vagyok.
2017. júl. 18. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
csörgő, rágóka, ha cumizik, akkor egy új cumi, mesekönyv... nem kell túlzásba esni.
2017. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Valami jelképes apróságot. Pl. olyan fürdetőt, amit a szülők használni szoktak. Rágókát, kézre tehető csörgőt, stb.

Esetleg olyan kiskanalat, ami színváltozással jelzi, ha túl meleg az étel. (Rossmannban láttam). Pár hét, és kóstolgathat.

2017. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármi olyan kis játék amit bevehet a szájába rágcsálni. Vagy olyan puha könyv aminek van a szélén rágható gumis rész. Vagy egy oball csörgőlabdát.


[link]

[link]


Nagyon nagy igazából a választék...

Olyat válassz ami nem túl nehéz és könnyen megfoghat ...ha pl a fejére ejti akkor ne fájjon neki.

Ha nem tudsz dönteni akkor a szülőket is megkérdezheted.

2017. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen babadolgot, amit a dm-ben, Rossmannban stb megtalálsz, ha bababolt nincs a közelben.

Ha tisztálkodási terméket választasz, jó ha tudod, hogy milyent használ neki az anyja.

2017. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukáját, hogy mire van szüksége. Én pl ilyenkor mindig olyanokat mondok, hogy kis zokni, nyalkendő, body. Vagy pl nekem a nagyobbik fiam névnapjan pont a tesómmal sétaltunk, és beugrottunk a dm-be új cumisüvegért. Kifizette a tesóm, mint névnapi ajándék. Tök örültem neki. Egy 3-4 hós babának inkább ilyen minden napi használati tárgyak jönnek jól szerintem. 😃
2017. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!