Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti bevallalnatok?

Ti bevallalnatok?

Figyelt kérdés
Ma itt volt egy regi baratnom az egyik baratnojevel, akit en csak ma ismertem meg. 9 hetes a babam. Ezzel a lannyal nagyon jol elvolt, felajanlotta, hogy szivesen vigyaz a babankra, ha ugy van, persze, mint babysitter. En ezen meglepodtem, de tetszik a gondolat mert anyara nem lehet szamitani. Kozos megegyezes alapjan lenne a berezes. Mondta, hogyha kikapcsolodnank a ferjemmel (mozi, szinhaz, vacsora) akkor hivjuk fel. Ti elvallalnatok? Mennyit adnatok, ha igen?
2017. júl. 18. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
9 hetes babát nem hagynék egy idegenre, de a későbbiekben miért ne.
2017. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy barátnő, meg ember az, aki egy 9 hetes babához vadidegent visz látogatóba. ...


Ekkora gyereket nem bíznék bebiszitterre

2017. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Úgy, hogy idegen, nem láttam "munka közben", nincs referenciája vagy nem ajánlás alapján érkezett hozzánk, biztosan nem ilyen korban fogadnám fel.. De lehet később sem. Valamilyen bizalom kell és nem tudom, hogy elég-e az, hogy a barátnőd barátnője.. :(
2017. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Meg nezelodunk babysitter utan, az erdekelne, hogy mi.alapjan valasztotok? Havi egy alkalomrol lenne szo, mikor kettesben csinalunk valami programot teljesen mindegy, hogy milyet mert vagy ket oras (pl mozi) vagy ket-harom oras (vacsora).
2017. júl. 18. 20:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehat soha nem egesz napos vagy egesz estes.
2017. júl. 18. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám idegenre a gyerekemet, akár "hivatásos" babysitter, akár nem. Inkább egy ismerősre, akinek ismerem a mozdulatait, hogy hogyan ér egy babához, a türelmét, hogy fog-e vele ordítani, stb.
2017. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egy idegen, és tényleg fura, hogy odavitték egy pici baba mellé.

Ekkora korban senkire sem hagynám, de idegenre később sem.

2017. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Korábban is volt egy hasonló kérdés, akkor is azt írtam oda, hogy biztosan van Magyarországon is olyan oldal, ahol lehet baby sittereket értékelni a munkájuk alapján. Gyorsan kerestem egy oldalt, itt van értékelési lehetőség. Kb mint az Uber, hogy előre megnézheted, hogy a megbízók elégedettek voltak-e vele. Nem nagyon olvastam bele, de lehet jó tipp:

[link]

2017. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!