Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom juli.14. -én lett 5...

Sztrikovity kérdése:

Kislányom juli.14. -én lett 5 honapos. Mar forog kuszik, mászást gyakorolja es kb. egy hete fel is ul negykezlab allasbol teljesen egyedül. Es igy üldogel. Hagyhatom neki, hogy üljon?

Figyelt kérdés
5 honapos baba magatòl ül
2017. júl. 23. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnőm mindig azt mondta,hogy amit magától csinál azt hagyni kell. Ha magától csinája és nem te ülteted,akkor elég erősek már az izmai és izületei hogy üljön :)

Még azt is hallottam,hogy abból is meg lehet állapítani hogy alkalmas e már az ülésre,hogy egyenes háttal ül e vagy sem. Ha görnyed a gerince akkor nem igazán kéne még hogy üljön,ha viszont szép egyenes a háta akkor hagyhatod nyugodtan :)

2017. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi.teljesen magatol ult fel es azota is ez a legjobb elfoglaltsaga.azert nem hagyom annyit uldogelni,visszafektetem a hatara,hasara.habar egyenes hattal ul mint a kis uriholgy
2017. júl. 23. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennyi :D ;)
2017. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!