Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy élted meg a babád fogzását?

Hogy élted meg a babád fogzását?

Figyelt kérdés
Már készen vannak az idegeim a sok sírásától. Már fájdalomcsillapítót meg kenőcsöt is adok neki, de hasztalan.
2017. júl. 24. 08:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már nyugtatót szednék be szívem szerint, de szoptatok :S Teák mennyire hatásosak?
2017. júl. 24. 08:13
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem nekem fáj, hanem (sajnos) neki.
2017. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős? Miket próbáltál már? Melyik foga kínozza meg ennyire?


Jelenleg a harmadik gyermek fogzik, nálunk a rágókák váltak be csak, főleg a hűthetők. A kenőcsök rövid ideig hatottak, a fájdalomcsillapítást pedig nem alkalmaztam, mert nem fogzásra valók ezek. (bár függ az életkorától is)

2017. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5 honapos. tudom, h neki faj :(. az also ketto metszo kinozza. dentinoxot hasznalunk, meg estere kapott algoflex babyt, de orankent felsir igy is. hiaba neki faj, azert sztem nekunk is egy kikepzes. ragokaval nem igazan foglalkozik. baba piskotat el csocsalja, de azzal nem szeretnem tomni, meg a baba fogkefevel is el dorzsolgeti.
2017. júl. 24. 09:14
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Mindkét gyereknél csak utólag láttam hogy hé, van fogad!
2017. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom

2 hós kora óta szenved semmi se használ és sehol még 1 fog se

Ideig óráig jó ha maszírozom neki

Dentinoxot estére kenek az ínyére

2017. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
próbáltad a nurofen baby-t? nekünk az vált be.
2017. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Fajdalom csillapítót nem szabad ám adni. Még csak 5 hós, hónapokig fogzik még, találj más megoldást. Sok gél van még, 3-4 féle tuti, azokat kipróbáltad? Kamilla tea? Viburcol kúp?
2017. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyiket hogy. Az első 2 kegyetlen volt vegigordította a napokat és folyamatosan járkálni kellett vele meg le is betegedtünk mindketten. Majd a kisörlőkig elviselhető volt, de azok... nagyon sokáig jöttek, megszenvedte őket, mindenen sírt, nem aludt nappal semennyit, éjszaka rosszul. A szemfogakat viszont jól viselte. A 4 leghátsó még hiányzik. A dentinox max 10 percig hat. Nurofent nem nagyon mertem adni neki, az első 2nél pont az áttörés előtti éjjel mert sehogy se tudtam elaltatni, a kisörlőknél amikor éjféltől 2ig fent volt nem tudtuk visszaaltatni és köztünk se aludt el, akkor kapott. De ezeknél a fogaknál nekem is szimpli volt a nyugtató.. magnéziumot szedtem marékszámra hátha segít..
2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
magne b6ot most en is tolom, talan kicsit jobban birom, de lehet meg koran van. mindenkepp ki lesz mas is probalva, m tudom, h nem lehet ezeket sokaig :S koszonom a tippeket!
2017. júl. 24. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!