Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet hasznalni...

Mikortol lehet hasznalni jakuzzit a furdetesnel?

Figyelt kérdés
Egy honapos a kisbabam
2017. júl. 24. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bennem a hiba, de nem teljesen értem: a babát szeretnéd fürdőztetni a jakuzziban?

Ha igen, szerintem ne tedd! És még jó sokáig ne tedd! Ha strandon, wellnessben jakuzziztatnád, olyan brutál mennyiségű fertőtlenítőszer van a vízben, hogy annak beláthatatlan következményei lennének egy ilyen pici babára nézve. Mi épp most nyaraltunk a Balcsin, és mivel az egy hétből 3 nap rossz időnk volt, a szállás jakuzziját használtuk. De valami eszméletlen klóros volt. Nem is engedtem a gyerekeknek pár percnél tovább egyszerre. Nekem pedig előjött az eddig ismeretlen klórérzékenységem (kb. a harmadik jakuzzizásnál állt össze a fejemben a kép, hogy miért csak akkor viszket az arcom, dagad be reggelre a szemem, és ég minden nyálkahártyám).

Szval egy egyhónapos babának otthon, a kellemesre hűtött lakásban van a helye, és este egy gyors, nagyon kímélő pancsi elegendő, annyira érzékeny még a bőrük, fejletlenaz idegrendszerük ebben a korban még, hogy eszembe sem jutna.

Ha esetleg otthoni jakuzzitok van, az lehet más helyzet, de gondolom, valahogy annak is tisztán tartjátok a vizét, vagy fertőtlenítitek, vagy naponta cserélitek. De egy egyhónapost még abba sem tennék bele.

2017. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
2-3 éves kor alatt tuti bele nem tenném jakuzziba a gyerekem. Nem hogy egy hónaposan. Nem is értem hogyan jutott eszedbe.
2017. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A jakuzziban akarod fürdetni az egy hónapos babát? :) Jó vicc volt köszönjük, mostmár menj ki a szabadba, nyári szünet van!
2017. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mielot mindenfele rossz indulatu megjegyzeseket tennetek kozlom veletem hogy kiskadba lehet beleteni egy szerkezetet amit jakuzzinak hivnak es arrol erdeklodtem azert annyira hulye en sem vagyok hogy ilyen kloros vizbe furdetnem az egyhos kisbabamat.....
2017. júl. 24. 11:09
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


Nezetek meg ezt a linket ha nem esik le hogy mirol is van szo...

2017. júl. 24. 11:15
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy mindenkinek egyértelmű legyen?
2017. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenetek van, akkor ajánlom a használati útmutató átböngészését. Mivel viszonylag kevesen költenek félmillió Ft-ot egy 1 éves korig használható babajakuzzira, így ezt csak te tudhatod, hiszen bizonyára megvásároltátok.
2017. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Hasznalati utmutatot nem adtak hozza?
2017. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egy privát üzenetet, hogy milyen szülő vagyok én, hogy nem ismerem a baba jakuzzit :). Szólni fogok a védőnőnknek hogy lehagyták a babakelengye listáról. Mi lesz így a gyerekeimmel?!
2017. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is van, 3 hós korától használtuk...
2017. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!