Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nóra Daniella vagy Nóra Lana...

Nóra Daniella vagy Nóra Lana legyen inkább a születendő gyermekünk neve? A tesója Vencel Endre lesz

Figyelt kérdés

A vezetéknév teljesen egyszerű:Kovács ezért is szerettünk volna második névnek különlegeset

Köszönöm



2017. júl. 24. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nóra Daniella

A masodik lehetoseget nehez vgy nyelvtoros kimondani.

2017. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem is jobban hangzik a Nóra Daniella. Ráadásul valószínűleg lesznek olyanok akik azzal zaklatnák szegényt hogy mi visszafelé a Lana... A mai gyerekektől feltenem, pedig nagyon szép név az is, de tuti lenne pár idióta aki emiatt csúfolná.
2017. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nóra Daniella

A Lana egy tipikusan mostanában divatos tucatnév, nem is illik annyira a Nóra névhez szerintem.

2017. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Huh hát én erre nem is figyeltem kedves kettes..Igaz ,én is múltkor szem(azaz fül) tanúja voltam pár unokahúgom körüli fiatal gyerek beszélgetésének..

Egyébként sokáig a Daniella volt a befutó,de meghallottam az utcán múltkor,hogy "Lana ne szaladj már,mert elfogatóparancsot esni" és egyszerűen beleszerettem ebbe a névbe is,úgy mint korábban a Daniellába

2017. júl. 24. 23:44
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyik sem tetszik, a fiúnév meg egyenesen szörnyű...bocs.
2017. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
*elfogsz (bocsi,de automatikus billentyűzet)
2017. júl. 24. 23:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Nóra Daniella :)
2017. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Minden felsorolt név ronda.
2017. júl. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nóra Daniella szép. A Nóra Lana nem illik össze, túl rövid mindkettő, összefolynak és nem jók a magánhangzók sem így egymás után.

Vencel Endrével is az a baj hogy csupa E van benne, ettől mekegős vagy komolytalan eszperente lesz.

2017. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A Daniella dallamosabb hozzá, bár egyik sem kedvencem és szerintem sem a Nóra, sem a Daniella nem az a különleges - ez szerintem nem baj - bár utóbbi épp nem divatos, a korosztályában már ritka lesz. Ötletem még a viszont egyre divatosabb Dalma, ami hangásban pont a kettő között van.

A fiúnevek viszont tetszenek, csak együtt csupa e betű. (Talán Endre helyett Andor...? Merthogy mindkettő az András változata, bár ez jóval gyakoribb.)

2017. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!