Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai alvás. Ideje lenne...

Éjszakai alvás. Ideje lenne pihennünk, valami bevált módszerre lenne szükségem. Hogyan tanítsam éjszakai alvásra?

Figyelt kérdés

11hónapos a fiam, én 6hetes terhes a tesóval.

Eddig is zavart, de túléltem, megszoktam, hogy kelünk, viszont terhesen jobban húz az ágy, pihennék éjjel.

Éjjel 2-8 a kelések száma, nagyon nehezen lehet visszaaltatni, alig tudok pihenni.

Valami bevált módszeretek van erre?

Nagyon kéne segítség.


2010. máj. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De eszik is még? Vagy csak felébred? Egy szobában van még veletek?
2010. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem most nagyon le fognak pontozni, de nekem az Aludj jól gyermekem című könyv módszere vált be. Egy hónappal volt idősebb a fiam mint a tiéd amikor elkezdtem alkalmazni nála, mert ő is gyakran min. 5-6szor kelt éjjel, volt hogy órákat az ágya mellett gubbasztottam, mert nélkülem nem aludt vissza, stb. Mióta megtanítottam egyedül visszaaludni, átalussza az éjszakákat. Mondjuk most a foga miatt ébred egyszer-egyszer, de hát ez már semmi ahhoz képest ami előtte volt! Ha érdekel átküldöm a könyvet, csak írd meg az email címed.
2010. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, eszik még, az éjjel kb végig szopizott, mozdulni sem tudtam.

Külön ágya van, de folyton kikéreckedik, ezért is kel ennyit.

Magától nem alszik el, üvölt, rémálom az alatatása.

Kedves második, tudsz privát emailt küldeni innen:) és nagyon megköszönném, ha elküldenéd.

Lehet drasztikus, azzal, hogy elolvasom még nem teszek kárt, és lehet ha alkalmazom azzal sem.

2010. máj. 23. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Írtam privit!

Igen, elég drasztikus a könyv. Szerintem nem kell mindent szóról szóra venni. Pl. azt írja hogy nem lehet megsimogatni a picurt, hát én ezt nem tartottam be. Amikor bementem hozzá, beszéltem neki, simogattam, megpuszilgattam és kijöttem. Persze ő sírt tovább, de én fontosnak éreztem hogy legyen fizikai kontaktus is. Ki nem vettem az ágyából, mert az csak olaj lett volna a tűzre.

Olvasd el és ha kérdésed van, vagy tudok valamiben segíteni, írj nyugodtan! :)

2010. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!