Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babak anyukai! Ugye...

Tapszeres babak anyukai! Ugye szeret engem a babam?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy tapszereseknel nincs kotodes. De o sose sir a karomba, mindig mosolyog, ha meglat, sir, ha kimegyek a szobabol. Ugye szeret?
2017. júl. 28. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Az hülyeség, hogy a tápszer miatt nincs kötödés a gyerek és anyja közt.


A kötödés attól alakul ki, hogy magadhoz öleled és érzi a közelségedet. Ha szeretgeted, szeret veled lenni, mosolyog rád, akkor egyértelmüen kötödik hozzád.

2017. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Komoly a kérdés?! Tökre mindegy h a cumisüvegből v a melledből eszik. A testközelség, törődés számít igazán! Nekem 2 hónapos korától tápszeres lett és ugyanúgy kötődik. Ez butaság. Viszont ami igaz h az anyatej a legjobb neki, de ha nincs nem dől össze a világ!!!
2017. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyet nem olvashatsz, h a tápszeres babáknál nincs kötődés, legfeljebb azt, h a szoptatás bensőségesebb, anya és csecsemő is jól érzi magát közben és ez így is van. De azt azért te se gondolhatod komolyan, h csak az etetésen múlik minden.
2017. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan mondják ezt! Tápszeres kisfiam 5 hós lesz 2 hónapig cicizett. Ha apa fogja és meg lát sír értem ha más fogja sír anyáert.. Folyton mosolyog boldog kiengyensúlyozott baba. Nem attól fog szeretni a babód h szopizik,attól ha odaadóan gondoskodsz róla szereted és türelmes vagy vele. Ne aggódj biztos vagyok benne h szeret téged az a picúr!
2017. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem anyatejes, mégis azt mondom, hogy ez nem függ össze.

Az első hetekben nem voltam más a picinek, mint két tejes"üveg" lábakkal. Pont nem érdekelte semmi más, csak hogy azonnal enni kapjon.

Most se a cicimet szereti rajtam, hanem hogy ott vagyok, ölbe veszem, énekelek neki, stb. Apát és a tesókat is imádja, pedig ők még soha az életben nem adtak neki enni se.

2017. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit gondold mår vėgig.. Akkor gyermek ės apa, unoka ės nagyszülő , 2 testvér közözött nem alakulna ki kötődés, csak az anyával?? Továbbmegyek, egyik gyerekem anyatejes vilt a másik tæpszeres, az utóbbi anyåsabb. Persze mindkettő szeret. :)
2017. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj,ugyan már,nem azért nem fog szeretni,mert tápszert eszik. Ennyi erővel akkor az apját vagy tesóját (akinek van) ill.a család többi tagját srm fogja szeretni,csak mert nem szoptatják. Vannak babák/gyerekek,akiket ütnek-vernek,kínoznak (sajnos) még ők is kötődnek. Nyugodj meg és élvezd a babázást!
2017. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg! Azok a babak akik anyatejet esznek cumisuvegbol akkor ok se szeretik az anyukajukat?! Nem az a lenyeg , hogy tap vagy anyatej hanem a szeretet , torodes , babusgatas stb.
2017. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na az a masik , hogy akiket bantanak nap mint nap Ok is szeretik a szuleiket pedig meg sem erdemlik a picibaba tiszta , oszinte szeretetet.😢
2017. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyi eszed van?!!?? Atya ég..
2017. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!