Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a babám és az ágy...

8 hónapos a babám és az ágy szélébe kapaszkodva felállt és elindult oldalra magától lépegetve. Átlagban mikor járnak el a babák?

Figyelt kérdés
Első gyerek, és le is döbbentem mert a napokban elindult ilyen formában és azóta szorgalmazza és mindig menni kell utána. kikészít esik, kel bömböl utána. hiényoznak a mászós korszakai mert 5 hónaposan kezdett mászni és ülni azóta eltartott ez az idő és most már ez az új hobbija. nektek aki anyuka mikor járt el a babótok?

2017. júl. 29. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Enyém is felállt 9 honaposan, ehhez képest csak 16 hobaposan kezdett járni
2017. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lesz, ülni egyik nap elkezdett próbálkozni 3-4 nap volt mire szilárdan fel is ült addig erőlködött és eleinte sokat dőlt és vágta magát hanyatt párszor a fejét is megütötte de szerencsére nem lett baj viszont a szívbajt hozza rám megint. a mászós időkben áldott jó gyerek volt, most kezdi megint mint mikor ülni tanult hogy bömböl, esik kel :(
2017. júl. 29. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnak is 6 hónap kellett ahhoz, hogy eljusson a bútor mellett lépkedéstől az önàlló járásig.
2017. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

6 hónapos és 3 hetes volt a fiam amikor felállt.

9 és fél hónapos volt,amikor megtette az első lépéseket.

Kb 2 hét múlva stabilan járt.

2017. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4/4-es. az nagyon szép! :) gratula! anyósom mondta, hogy a férjem is 10 hónaposan járt el rendesen, lehet genetikájában ez van. én sajnos másfél éves korom után jártam el és későn ültem 8-9 hónaposan egyedül anyukám mesélte. szóval a mozgása biztos, hogy az apja lesz.
2017. júl. 29. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

Egyébként ez tényleg genetika.

Anyáék mesélték hogy én is 10 hónaposan kezdtem járni.


Viszont mi a beszéddel vagyunk lemaradtak,de nagyon.

A fiamnak születésétől kezdve a mozgás volt a legfontosabb.

2 hetesen már átfordult, 2 hónaposan ülőhelyzetbe húzta magát.

Most 27 hónapos, de a beszéd egyenlőre csak babanyelven megy.

2017. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiam napra pontosan 8 hósan álkt fel és lépkedett kapaszkodva. Még nem volt egészen 11 hós mikor kapszkodás nélkül jött ment akár az utcán is. 1 évesen raktuk el végleg a babakocsit.
2017. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 8 hósan állt fel és pár napra rá lépegetett bútorok mentén. 1 évesen ment stabilan, önállóan.

Az orvosunk azt ajánlotta, hogy ha feláll is, mindig mászassuk, mert az agy fejlődésének az a legfontosabb és később a tanulást is befolyásolja. Minél később akar járni és minél többet mászni, annál jobb. Így igyekeztem sokat mászatni állás után is . A mászást mèg kisoskolás korban is ezért adják feladatul.

2017. júl. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4 hónappal később járt.

Bocs, megkérdezhetem, hogy melyik tájegységről írsz? Nagyon furcsa az "eljár" kifejezés, ilyen értelemben még nem találkoztam vele.

2017. júl. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fiam 9 hónaposan indult el először, de annyira meglepődött, hogy utána nem csinálta megint egy ideig :D Viszont most 11 hónapos, már pár hete önállóan, stabilan jár, nem is mászik soha azóta.
2017. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!