Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti már a terhesség gyanúját...

Ti már a terhesség gyanúját is elmondtátok a párotoknak vagy csak a pozitív teszt után mondtátok neki a biztosat?

Figyelt kérdés
Terveztétek a babát vagy nem? Mivel ez sem mindegy szerintem ennél a kérdésnél.

2017. júl. 30. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elmondtam a páromnak, hogy nem jött meg a vérzésem, pár napja késik. Együtt vettük a tesztet is, kint várt a fürdőszoba előtt, mikor megcsináltam.

Egyébként tervezett volt a kisfiunk.:)

2017. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Terveztük, csak későbbre, de egy-egy alkalommal csak naptármódszerrel védekeztünk. Igazából nem volt baj, ha sikerül, csak később ideálisabb lett volna.

Mindkét terhességemnél már a gyanút is elmondtam, de csak a pozitív teszt után "mert" igazából örülni a férjem.

2017. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én meg szeretném várni a teljesen biztosat, bár ha nekem késik az egyértelmű, mert kb 10 éve óramű pontos, szinte órára.

Azért is kérdezem, mert sokan kérdik itt, hogy hogyan mondják el, milyen meglepivel. Akkor szerintetek ők is beharangozták előre, hogy késik? Mert akkor nem értem miért kerítenének neki ekkora feneket, hogy dugdossák a babaruhát meg hasonló. Mármint ha úgyis sejti a párjuk.

2017. júl. 30. 16:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neha mondtam neki h lehet h most sikerült furan erzem magam..DE!mindig egyutt teszteltunk. Nem a tudta nélkül :)
2017. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Tervezett baba volt. Elmondtam, hogy kesik, es mivel nekem jellemzoen szokott kesni 2-5 napot, igy az 5. napon izgatottan, toporogva nyomta a kezembe a tesztet :)
2017. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Az elsőt abszolút nem terveztük, mondtam, hogy valami nem jó, lehet kellene 1 teszt...

A második tervezett volt, eltelt kb 2 hét az első alkalom óta hogy nem védekeztünk és vettünk tesztet hátha.. pár nap múlva megcsináltam..

Egyébként mindkettőt egyszerre néztük meg, úgyhogy mind a 2 terhességet pillanatra pontosan egyszerre tudtuk meg

(Kb 1 életre megharagudott volna ha nélküle tesztelek)

2017. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Terveztük őket, és igen, mindent elmondtam, amit éreztem. Tudta, mikor fogok tesztelni, semmi nem volt titok. Szóval ketten figyeltük.
2017. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Elmondtam a gyanút is, illetve, hogy mikor kellett volna megjönnie, és hogy szerintem terhes vagyok.

Terveztük, első baba. Nem merte elhinni, és engem is intett, hogy beleéljem magam. Rosszul esett, mert én nagyon úgy éreztem. Egyedül teszteltem, majd azonnal közöltem. Csak úgy simán, meglepi nélkül, de így is hatalmas boldogság volt.

2017. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Tervezett baba volt. Pont nem volt itthon, így 3 nap késés után együtt vettük a tesztet, majd másnap hajnalban a nappaliban izgult, hogy mi lesz az eredmény. 😊😍❤️ 29+5 hkm
2017. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A párom nem bukna ki, ha csak a teszt után mondanám el neki, mert annyira örülne, hogy nem érdeklené más. Szóval szerintem én megvárom a tesztet :)
2017. júl. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!