Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármasikreknek milyen nevet...

Hármasikreknek milyen nevet adnal?

Figyelt kérdés

Kislanyok lesznek. Tobb nevparos is kavarog a fejunkben, különböző stílussal, hosszusaggal:


Nina, Maja, Szonja

Mása, Kátja, Nadin vagy valamelyik

helyett Olga

Titanilla, Tatjána, Estella

Zea, Dea, Mea

Lina, Lira, Liza

Marietta, Marléne, Madlen

Lorina, Romina, Szofiana

Lina, Kiara, Hanna

Zaina, Zille, Zara

Lelle, Villo, Zille

Szaffi, Kiara, Véda

Noa, Niva, Noveli

További otleteket is elfogadot! Illetve szoba jott hogy mindharomnak ket neve lesz erre is varok otleteket. Velemenyeket elfogadok!


2017. júl. 30. 23:25
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Arleth vezeteknevet viselik majd.
2017. júl. 30. 23:35
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

Zea, Dea, Mea hatalmas :) de azért en nem adnám. Tudtad, h a Tea is egy anyakönyvezhető név:) ??

Poén elvisitani magad igy a játszón: Gyerteeeek Zea, Dea, Mea! Na, tuti nem megy oda egy Hanna vagy Emma se..


Amúgy en pont inkabb valami kevesbe kulfoldies nevet adnék es nem feltétlenül azonos stilusuakat. Lehet a lányok is teljesen masok lesznek majd. Amúgy elore is, le a kalappal. Ez biztos nehez kör lesz mire kitalaljatok es meg azt is el tudjatok dönteni melyik melyik legyen..


En az ilyen Réka meg hasonló karakterű neveket kedvelem. De nekunk hosszú a vezeteknevunk szoval nyilván pl egy Emerencia nem lenne jo.


Max poén ha azonos a kezdobetu.

Lina, Lira, Liza okes lenne de a Lira nekem nem.. Olyan mint a líra.. Inkább Linda vagy Laura akkor mar.

2017. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszenek az oroszos nevek ezek kozul.

Nem tudom milyen eredetu ez a vezeteknev de jol hangzanak vele a cifrabb nevek is. Pl Arleth Marlene...mint valami muveszno..

2017. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
99%

Ezek közül nagyon max: Lelle, Villő, Zille

További ötletem: próbáljátok meg három normális nevet osszevalogatni. Pl. Anna, Réka, Dóra

Rebeka, Alíz, Lilla ...lehetőségek száma majdnem végtelen.

De ha kissé szokatlanabb kellene, akkor pl:

Hanga, Gerda, Lenke


Egyébként van szép a nevek között de a legtöbb nagyon erőltetett párosítás. Pl. az oroszos vonal...bocs, de azon belül röhögtem. Mása, Kátya, Olga...a három orosz kémnő?

Zea, Dea, Mea, ez valami mondóka? Szerinted nem fogod esetleg keverni? A macska és a gyerek nevet is időnként keverem pedig közel se egyforma...

Noa, Niva, Noveli... háromszor mentem vissza mert nem tudtam megjegyezni. Ezek ilyen sci-fi nevek?!


Nem folytatom bocs , de sok közte a nevetséges.


Elfogadható:

Liza, Marietta,Villő, Maja, Szonja, Titanilla, esetleg Lelle. De nem a fenti párosításban.

2017. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Az előző válaszoló által ajánlott 2 név Hanga, Gerda nagyon tetszik még illene hozzá a Lelle.Tök jól hangzik ez a három név, Hanga, Gerda, Lelle 😉 vagy akár Hanga, Gerda, Bella
2017. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A Hanga, Gerda, Lenke tetszik! :) de a Lenket hogyan becezem?
2017. júl. 30. 23:47
 7/39 A kérdező kommentje:

Kedves ötös!

A Bella is nagyon jó 😀😀

Huhh rengeteg a név, nagyon nehéz választani 😩

2017. júl. 30. 23:49
 8/39 anonim ***** válasza:
87%
Azért tényleg gondolj már bele, hogy ebből néhány milyen röhejesen hangzik. Zea, Dea, Mea? Lina, Lira, Liza? Meg se fogják tudni jegyezni, hogy ki melyik és így együtt hülyén is hangzanak. Szerintem például Zara, Villő, Nadin hármas már sokkal jobb.
2017. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
57%

Bodza, Málna, Alma

Safély, Zselyke, Emőke

Tiara, Kiara, Rianna

Margaréta, Ibolya, Rózsa

Ajándék, Napsugár, Hajnal

2017. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
Hát ezek közól a nevek közül nem sok van ami az én ízlésem szerint való, de ez egy dolog. Eleve adott egy olyan vezetéknév amit elsőre nem fognak megérteni, ráadásul a benne lévő betűk miatt sok név nem is illik hozzá. Vezetéknévtől függetlenül nem kellene sem azonos betűvel, sem hasonló hangzású neveket adni. Így is nehéz lesz az idegeneknek, de hasonló hangzású neveket még akkor is lehet keverni ha nem ikrekről van szó. Én olyan nevekben gondolkodnék, amiket mindenki ismer, de sosem voltak igazán felkapottak. Orsolya, Kamilla, Brigitta, Veronika stb. Tudom, hogy ezek nem trendik manapság, de egy névadás nagyobb felelősség annál, hogy csak a jelenlegi minél különlegesebbet elv érvényesüljön.
2017. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!