Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol kakilt tegnap 3x a babam?

Mitol kakilt tegnap 3x a babam?

Figyelt kérdés
Tapszeres. Foga jonne? Aug 11en lesz 3 hos.
2017. júl. 31. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy ekkora baba kakilhat többször és kevesebbszer is, semmi jelentősége. Ma lehet, hogy nem is fog kakilni. Még biztos nem jön a foga.

Nekem is van egy 3 hónapos tápszeres lányom (meg egy 2,5 éves), ők is csinálnak(-tak) ilyeneket.

Jó babázást!

2017. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert élő ember, nem pedig játékbaba. Bár neked inkább ez utóbbi kellene, ha ennyin fennakadsz.
2017. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert egyszer szokott egy nap, neha egy nap kimarad es olvastam, hogy fogzaskor mehet a hasa..te egy orbitalis segg@fej vagy, ha egy kerdesbol megallapitod, hogy nekem nem kell gyerek... inkabb az a kerdes, hogy teged minek szultek, ha ilyennek neveltek! Felesleges volt.
2017. júl. 31. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Miért neked nem volt még olyan, hogy egy nap többször mentél wc-re?

2 hos, tápszeres kislány anyukája

2017. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a atiluson akadtam fenn amit a 2es megenged maganak
2017. júl. 31. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol szerepel a kérdésben, hogy megy a hasa? Sehol.
2017. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó ilyen volt a fiamnál is már ilyen picin is, máskor meg egy teljes nap kimaradt.

Mondjuk fogzáskor is 1 hónappal a fog áttörése előtt hígabb és kicsit gyakoribb lett a széklete. De ha félreértésből túletettem, akkor is.

2017. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!