Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos anyatejes babám nem...

2 hónapos anyatejes babám nem tud kakilni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy természetes,ha több napig nincs széklet és a babát nem zavarja. A kisgiamat egy nap után zavarja,küszködik,nyom,fe nem jön. Egyébként híg a széklete,ha sikerül is. Sokszor már olyan vörös a feje és ordít,hogy szélcsövet használok. Ekkor megkönnyebbül. Lenne egyéb megoldás ,hogy magától is tudjon?
2017. júl. 31. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos a kaki zavarja és nem pukik?
2017. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is ilyen gond volt vedono mondta , hogy hasznaljunk Biogaia cseppet es infacol-t. Nem sokat ert ahhoz kepest , hogy mennyibe kerult de valamennyire jo volt. 3 honapos korara teljesen elmult. Nem kinotte csak a pocakjuk edzettebb ebben a korban es nem ugy veszi fel a fajdalmat.
2017. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy masszirozhatod a pocijat , labat nyomd a hasahoz egymas utan tobbszor. Nekunk ez jobban bevalt a cseppeknel.
2017. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bio Gaia,espumisan,infacol...már probáltuk.(biogaia most is használatban). Sokszor maszirotom és tornáztatom is.

Az idő megoldja,rusom,csak rossz nézni,ahogy szenved.

2017. júl. 31. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:

az én 4 hós anyatejes babám is nehezen kakil, ha már annyira nyűglődik szegényem akkor egy fél glicerin kúpot adok neki attól be is kakil

én is használom a bio gayat amúgy de ez ellen nem sok mindent lehet tenni :/ majd talán a hozzátáplálás időszakában könnyebben fognak kakilni :)

2017. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!