Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan foglalkoztok 3 hos...

Ti hogyan foglalkoztok 3 hos babatokkal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Beszélgetek vele, énekelgetek neki, mutogatom a játékokat, de ha nem igényli a társaságot, elnézelődik a játszószőnyegén, akkor békén hagyom. Nem szórakoztatom egész nap.

Nagyon békés, vidám baba.

2017. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Etetem, fürdetem, altatom, öltöztetem, kicserélem a pelenkáját
2017. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Beszélek hozzá, énekelgetek neki, délelőtt fejlesztem, délután takarítunk, főzünk vagy, ha apa itthon van, akkor filmet nézünk, pihenünk hármasban. Délelőtt sorra veszem azokat a feladatokat, amik az Anya, taníts engem c könyvben vannak, délután pedig lefoglalom Őt amíg csinálom a dolgom. Pl, ha főzök, adok neki a konyhából olyan dolgokat, amikkel játszhat (nem szúrnak, nem élesek). Ma pl nem voltam jól (nem ittam eleget és leesett a vércukrom) később ettem egy Milka csokit, annak az üres papírját adtam a kezébe és nagyon jól eljátszott vele vagy azzal irányítottam a figyelmét, mintha csörgő lenne (zörgettem előtte és ő kapkodta a fejét). Apa meg csak mosolygott rajtunk.. :)
2017. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 hós babával nem kellene filmet nézni szerintem.
2017. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Altatni sose altatom, alszik ő nagyokat így is, esténként sétálunk.. tornázok vele, masszírozom. Az én időmbe mikor apa nincs itthon, mondókákat, énekeket, verseket tanulok, fejlesztő videókat nézegetek stb Nagyon sokat el van magának (ez a foglalkozás se sok délelőtt) és van időm mindenre :)
2017. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván a 3 hós baba nézi a filmet, nem mindegy, hogy mit csinálunk, ha alszik?
2017. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Egy 3 hos babat ugyan minek fejleszteni? Fejlodik magatol is.

Ilyen idosen semmifele tanitasra nincs szuksege. Nyugi, kaja, alvas, nehany jatek, esetleg enekles kell neki, de amugy a vilagon semmi mas.

2017. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6os. Nem kell megsértődni. Azt írtad hogy filmet néztek, pihentek hármasban. Nem azt írtad, hogy a baba alszik ti pedig filmeztek. Nagyon sokan nézetnek tvt az újszülöttel is, ami iszonyú káros. Foglalkozásomból adódóan kötelességemnek érzem erre felhívni a figyelmet.
2017. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Foglalkozasodbol adodoan azt tudhatnad, hogy egy ekkora gyerek meg akkor se nezi a tevet nehany masodpercnel tovabb ha ott van az orra elott fel meterre. Pont nem erdekli.
2017. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tiéd nem nézi, de sok baba tátott szájjal nézi, mint akit megbabonáztak. Nyilván nem a műsor érdekli, hanem a villogó képet nézi. 3 hónaposnál kisebb is.
2017. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!