Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintem tejkiütés vagy...

Szerintem tejkiütés vagy melegkiütés. Vagy mástól van?

Figyelt kérdés
Kiütések jelentek meg az egy hónapos kisbabàm arcán, máshol nincsenek. Még felmerült bennem, hogy most nem sensitive öblítöt használtam és hogy esetleg attól. Csak akkor máshol is kellene lennie nem? Mert talán ilyenkor a testén még jobban elő kellene jönnie ha arra lenne allergiás. Ti mit gondoltok?
2017. aug. 2. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az öblítőt nem annyira javasolják fél éves kor alatt, nyugodtan hagyd ki legközelebb mosásnál. Elég ha vasalod a ruhát és az puhítja.

De így látatlanban nem tudni mi okozza a kiütést. Mutasd meg dokinak vagy védőnőnek ha nem múlik.

2017. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melegkiütés. ilyen melegben az én fiamon is előjön, pedig ő már egy éves. nyugodtan használhatsz öblítőt, nem lesz semmi baja tőle. én csak az első hónapban használtam sensitiv mosószert és öblítőt, attól se volt baja meg a rendestől se.
2017. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hónaposan,ha szopik még lehet az anyai hormonok miatt is. Az én kislányom kb.2 hónapos koráig folyton kiütéses volt,hol előjött,hol elmúlt. Bepanthen sensidermmel kentük,szépen elmúltak.
2017. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!