Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen overált vegyek, hányasat?

Milyen overált vegyek, hányasat?

Figyelt kérdés
Október közepére várjuk a babát.
2017. aug. 2. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62-es bundazsákot vennék, tudod, aminek nincs két külön lába, hanem egybe van, vagy összecipzározható, annál nem baj, ha nagyobb és valószínűleg elég lesz egész télre.
2017. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a plüss overál vált be pici babánál, nagyon puha de kályhameleg, és nem kell annyit gyömöszölni, nincs benne kifeszítve a gyerek.

[link]

Én 56-osat vennék első körbe, elég nagyok ezek azért.

Télre meg mondjuk bundazsák meg overál, kabát még nem jó ilyen korba mert felcsúszik a derekukon.

2017. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért még várj egy kicsit! Októberig még kiderül, hogy kb mekkora lesz a baba, mert itt hiába írnak méretet, nem mindegy, hogy 2,5 vagy 4 kilós lesz a csemete! 3 kg körül jó az 56-os, de mindenképpen nagyobb méret kell, ha nem akarsz 2 havonta téli cuccot venni. Arra is számolj, hogy felöltöztetve teszed az overállba! Szerintem a lábzsák jobb.
2017. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49 centivel, nem egész 3 kilóval született a kisfiam januárban. Nem tudtuk beletenni az 56-os overállba, nem érték el a végtagjai az ujjakat. Több hónap alatt nőtt bele csak. Októberi babának nem sürgős overállt venni, nyugodtan megvárhatod, míg megszületik és látod mekkora. De ha nyugodtabb vagy úgy, vegyél 56-os ÁTMENETI vastagságú 56-os budazsákot, aminek zsák az alja, nem láb, ezzel a típussal nehezebb mellélőni a méretet. Igazi vastag téli még nem fog kelleni októberben, de talán november első felében sem.
2017. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Októberben várhatóan még nem kell bundazsák. Szerintem várj, amíg megszületik, aztán meglátod.
2017. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is októberben született a babám. Én vettem egy 56-os átmeneti overált, ilyen kis plüssös volt, ezt december elejéig használta. Utána vettem egy vastagabbat, 62-es méretűt, ezt kb februárig használta, utána nem overáloztunk, mert gyűlölt öltözködni, a hordozóba belekötnető bundazsákot vettem.
2017. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is egy szőrös "maciruhát" vettünk, nem téli overált. Októberre bőven elég volt. Tényleg várj, hogy milyen súlyt mondanak! Ha nem extrém nagyot, akkor szerintem az 56-os elég. (3710 g-os kisfiunkra nagy volt a H&M 56-os overálja.)
2017. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!