Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire maganyos?

Figyelt kérdés
A ferjem az egyetlen baratom, de mikor elkezdek neki beszelni arrol, hogy milyen szemhejtus huzasi technikat lattam, azt annyira nem ertekeli, azt szokta mondani, hogy beszeljem meg egy baratnommel. Csak hat nincs.. a ferjemmel ski temarol lehet beszelgetni,de a noi dolgok pl kesik, smink, ruhazkodas stb nem erdeklik. Hozzank mindig csak az o baratai jonnek, itt a kornyeken is idosebbek elnek. Neha jo lenne egy baratno, akit felhivhatnek vagy aki lejonne beszelgetni, medencezni. 2,5 honapos a lanyom.
2017. aug. 4. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Sétálj sokat a picivel! Előbb-utóbb csak találkozol más babakocsis anyukákkal is. Bár falun talán nehezebb.
2017. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért nincs barátnőd? Nem volt sohasem?
2017. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyik lannyal 14 eves korom ota voltunk baratnok, februarban lattam utoljara pedig azota tobbszor jott haza. Pesten tanul pszichologiat. Masik baratnom a baratjaval koltozott Pestre, egy honapja megbeszeltuk, hogy lejon, fel is hivott, hogy o milyen izgatott, hogy latja a picimet, kerdezte, mikor jo, mert 3 napot lesz itt. Mondtam, hogy hetfon vagy kedden, mert szerdan dolgozik a ferjem es nehez ide kitalalnia egy olyannak busszal, aki nem volt meg itt. Este irt, hogy a szerda jo neki, mondtam, hogy oke, de busszal kell jonnie. Jott egy nagy vihar, mondtam, hogy nem tudom, hogy fogunk a picivel igy kisetalni ele azt mondta nem jon ebben az esoben. Bocsanatot kert, sok emberhez kellett alkalmazkodni..nyilvan vannak fontosabb baratai is, en csak igyvtudtam megoldani a pici miatt. Este hazautazott Pestre.. rosszul esett, mert azt beszeltuk honapok ota, hogy jon es tok jo volt, hogy vegre en is vendegul lathatok valakit, nagyon keszultem, meg sutit is sutottem neki..csak hat nem jott.
2017. aug. 4. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Messenger? Viber ? Ott is lehet beszelgetni!:)
2017. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én a férjemmel nagyon sokmindenről el tudok beszélgetni, de ha szemhéjtus húzási technikával fárasztanám, valszeg elküldene a francba 😂
2017. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Séta, buszra ülés és elutazás egy közeli városba gyerek programokra, városi fesztiválokra, bármire ami aktivitás. Ha érnek ingerek akkor kevésbé törődsz azzal, hogy egyedül vagy. Na meg simán találkozhatsz olyanokkal, akikkel ha nem is öribarik, de alkalmi társaságot kialakíthattok a gyerekek miatt. Csevegtek, a gyerekek játszanak.
2017. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ringaton szedtem össze anyukat, akivel barátkoztam.

Meg érdekes módon volt kolleganok (akikkel egyébként semmilyen kapcsolatom nem volt), szülés után lettek barátok. Nincsnek volt kolléga noid? Baba mama torna? Valahol csak találkozol anyukakkal

2017. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem járok sehova.. majd ősszel megyek iskolába, akkor hátha. :)
2017. aug. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!