Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyen melegben...

Szerintetek ilyen melegben melyik az a pelenka fajta - ha van ilyen - ami kicsit szellősebb, és nincs olyan melege benne a babának? És hozzá milyen popsikrémet használtok/ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Libero comfortot használunk, Sudocrem-el, de ez utóbbi szerintem nem elég zsíros, mert a használata ellenére ma picit kipirosodott a babapopsi. Drágább megoldás is érdekel, ha az tényleg jó.

2017. aug. 4. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Fehér Pampers, Sudocrem. Az Aldis is jó kis vékony, de nem kemény.
2017. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem
2017. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Libero comfort és nem használok krémet. Ha bekenem ,a zsíros krém felpuhítja a bőrt és könnyebben kipirosodik. Amióta nem krémezem,a pelenkából száraz, sima popsival veszem ki.
2017. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a pampers active baby dry + gyógyszertári popsikenőcs bevált. De a neugranormont is szeretem.
2017. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén ahogy a #3 írja
2017. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha már nem lesz piros a popó, akkor kipróbálom krém nélkül is, addig viszont tartok attól, hogy magától natúran nem gyógyulna meg, vagy csak sokkal lassabban. Pont ma került a kezembe egy patika akciós újsága, benne a Neogranormonnal :) Lehet be is fektetek egybe, mert csak ez a gyógyszertári, sűrűbb volt, ami tetszett, a Rossmannban kapható tégelyes változata nekem nagyon vizes volt, hiába kentem kevesebbet csomósodott és csatakosodott a popsin. A pelusunk meg pont most fog elfogyni, még alszom a Pampersre egyet, mert azt is sokan dicsérik. Melyik fajtájában nincs balzsam azt tudja esetleg valaki?
2017. aug. 4. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az a piros poponakha szabadon hagyjak. Ha teheted, ne pelenkázd be, legyen sokat szabadon. Tegyél alá gumis lepedot vagy tedd olyan takarora (földre mondjuk) ahol nem gond ha véletlenül pisil. Ha kertes házban laktok akkor mikor kint vagytok legyen szabadon. Hidd el, neki is olyan komfortos lesz.
2017. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pampers Active baby dry nagyon jó vékony pelus mégis sokat magába szív,kislányom popsija egyáltlán nem piros,csak éjszakára kenem popsikrémmel mert nem cserélünk pelust éjjel, Sudocream-et használok.
2017. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(A sudocremet hogy használod rá? A fiamnak 2x volt hogy olyan vörös volt a feneke, hogy már érdes volt a bőr (az első egyből ahogy hazajöttünk a kórházból), sudocremmel úgy kentem be ahogy írja is a használati utasítás, nagyon vékonyan és addig masszíroztam bele, amíg átlátszó nem lett, pelenka cserénél pár percig szellőztettem, így mindkét alkalommal pár nap alatt elmúlt. Mostmár ha pirosabb elég max 2-3x bekenni így és már szép is! Sokan mondják hogy jóó vastagon be kell kenni.. persze, levegőt meg nem kap alatta... #5)
2017. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!