Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Hozzátok...

Kisbabás anyukák! Hozzátok hányszor ment ki a védőnő a lakásotokba a terhesség alatt és a szülés után? A státuszvizsgálatokra ő jön, vagy ti mentek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Terhesség alatt egyszer ( a vége felé)

Mikor hazajöttünk a khból az első héten 2x volt. Utánna hetente kb 3 hétig. Majd havonta 1szer kb 1 éves koráig. Aztán pedig 2-3 havonta.

Státuszra bekellett menni, a doki is megnézte + ilyenkor adta az oltásokat is

2017. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55-nek.
2017. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
1x volt kint, amikor 2. nap voltunk itthon, státuszra nekem kell vinni
2017. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsőn3l jött egyszer a terhesség végefelé. Mindkét gyereknél rendszeresen jött 2 éves korukig, de változó időközönként. Pici korukban a státuszt nálunk csinálta, mikor nagyobbak lettek, én vittem őket.
2017. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szülés elõtt 1x volt, szülés után még jött 2x, azóta az orvosnál találkozunk, amikor oltásra megyünk. 4,5 hónapos a gyerek, de nagyobbaknál is láttam státuszt végezni a rendelõben.
2017. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt kétszer a végén. Szülés után, amikor hazajöttünk és utána egy hét múlva. Aztán költöztünk, az új védőnő is hetente járt pár hétig, majd havonta fél éves korig. Utána talán egyszer kujött, de azóta nem. Ettől függetlenül a rendelőjébe kellett mennünk havonta.
2017. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jafnrétti ***** válasza:

A nagynál terhesség alatt egyszer, szülés után nagyon sokszor.

A kicsinél más védőnő volt, terhesség alatt csak én jártam hozzá, szülés után jött ki először, aztán az elején hetente, majd egyre ritkábban, most már csak a kötelező oltások előtt (másfél éves a kicsi). Státuszra menni kell, hív előtte telefonon, de ott tudja megmérni rendesen, úgyhogy azt háznál nem is tudná csinálni.

2017. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülés előtt egyszer, utána ahogy hazajöttünk a kórházból másnap a gyerekdokival, majd hat hétig hetente. Utána fél éves koráig havonta, 1 éves koráig 2 havonta. Státuszra mi mentünk.
2017. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. aug. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!